Skocz do zawartości
Mariolos

Prośba o analizę. b5 1.9 TDi 90 km

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Podpiąłem ostatnio auto pod VAGa i wykazało mi coś takiego:

http://vaglog.rtnet.pl/mariolos_97880.html

 

Czujnik temperatury cieczy już zakupiłem nowy. Zatrzaskiwanie od wewnątrz (a właściwie niezatrzaskiwanie) tylnych drzwi od kierowcy mi nie przeszkadza bo nie korzystam w tego w ogóle. Doszukałem się jeszcze błędy związanego z anteną i chyba chodzi o uszkodzenie drugiej anteny, ale pewności nie mam. Natomiast co do reszty błędów nie mam pojęcia o co z nimi chodzi. Mógłbym ktoś mi pomóc? Pozdrawiam

Edytowane przez Mariolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już zakupiłeś czujnik G62/G2 zanim nie sprawdziłeś czy po skasowaniu jego (i inne) błędy znikną na stałe a jeśli błędy dot. tego czujnika nie dadzą się skasować to najpierw należałoby sprawdzić czy podłączona jest do niego wtyczka lub czy piny w niej lub czujniku nie są zaśniedziałe. Nic nie pisałeś czy powyższe błędy kasowałeś i czy dały się skasować a od tego należało zacząć. Gdyby błędy, których nie rozumiesz pozostały to wtedy wpisujesz w google "błąd ......) i czytasz wyświetlone linki do tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Fakt, nie kasowałem błędów. Jutro wieczorem to zrobię. A z wpisywaniem w google, to rozumiem, że są błędy i kody błędów które można rozszyfrować w google. Ale co zrobić z takim np:

"Address 03: ABS Brakes

Controller: 8D0 907 389 D

Component: ABS/ESP front D36

Coding: 04155

Shop #: WSC 00011

No fault code found."

 

o co może z tym chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fault code found.
Taki zapis pod każdym adresem sterownika oznacza, że ten sterownik nie zapisał żadnego błędu czyli, że wszystko jest ok a w tym konkretnym przypadku wszystko OK w sterowniku ABS'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności