Skocz do zawartości
serek

kable antenowe w B5 - schemat

Rekomendowane odpowiedzi

to daj znać jak ci poszło bo sam jestem ciekaw czy jest gdzies jeszcze łączony. bo też mam przy radiu końcówkę którą sam zakładałem i trzyma bo trzyma a tak bym sobie wymienił na oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za znalezienie tego łączenia. Faktycznie, jak koledzy wyżej pisali - łączenie jest nad popielniczką a pod uchwytem na kubki, czyli trzeba rozebrać konsolę środkową i wyjąć popielniczkę. Trochę dziwnie jest ten kabel położony w wiązce, z radia wychodzi w górę pod licznik ale schodzi w dół do popielniczki. U mnie cała wiązka jest zaizolowana taśmą więc gdyby nie koledzy, nie znalazł bym tego badziewia za chiny. Do tego nie ma szans na jego wytarganie z tej wiązki, bo nie dość że schowany pod taśmą to jeszcz leci jakimiś bokami konsoli i do tego przypięty do obudowy konsoli. Jak przyjdzie nowy kabel to położę go obok tego starego, poskładam to i będę cieszył się kolejnym, udanym zabiegiem.

Edytowane przez serek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia - nowy kabelek z separatorem położony. Dzięki Wam nie musiałem pruć całego auta. W razie czego wiem już gdzie się rozpina kabel przed radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko a co zrobić jezeli mam urwana koncowe od anteny i nie moge podlaczyc radia jest tylko kawałek kabla ? jak przyczepic nową koncowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale go odświeżę. Mam mały problem, otóż mam ori radio VW GAMMA V i nie oryginalną antenę niby ze "wzmacniaczem". I teraz tak kawałek kabla z końcówką do radia mam przylutowany, bez separatora. Radio szumi jak nienormalne, ściąga tylko standardowe fale. I mam zamiar zrobić tak przeprowadzić ten kabel http://allegro.pl/kabel-antenowy-przylaczeniowy-unitec-76896-i3804573172.html od radia aż do anteny, a przy antenie bezpośrednio przylutować go do płytki. Stary kabel prawdopodobnie jest gdzieś złamany. Jak myślicie, jak tak to zrobię to będzie grało elegancko ??? kabel będzie bez łączeń itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrob probe przed przeciaganiem przewodu

bo moze byc tak ze sie nameczysz i nie bedzie dzialac

ale ogolnie powinno dzialac

 

aha

i jeszcze cos

jak masz ladowarki podlaczone do zapalniczki bo one zaklocenia tez robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sam kabel przed montażem jakimś miernikiem na rezystancję (oplot i żyłę) i jak będzie ok to montuj. W ten sposób trudno zmierzyć wartość na oryginalnym kablu, zamontowanym w aucie ale wówczas wiedziałbyś czy jest złamany. Jak nie uszkodzisz przewodu i dobrze przylutujesz to będzie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności