Skocz do zawartości
qweluke

Wycena mojego paska :)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Noszę się z zamiarem sprzedaży mojego VW jednak za bardzo nie wiem jaką cenę moge sobie wołac za niego, na allegro chodzą od 18-24k a nei chce go wystawić żeby wisiał na aukcji bo chce go w miarę szybko sprzedać

 

link do albumu:

http://imgur.com/a/g56DH#5

 

z wyposażenia:

- abs

- esp

- klima

- 2 kluczyki scyzoryki

- domykanie szyb z pilota

- dwa podłokietniki

- klimatyzowany schowek

- kierownica multifunkcyjna

- ori radio z możliwością odtwarzania mp3 z pendrive'a (patrz podpis)

- oświetlenie wewn i zewn wymioenione na ledowe

- pełny fis

- parktronic

- 4x el. szyby

- el. lusterka

- podrzegwane lusterka

- 6x airbag

- tempomat

- światła przeciwmgłowe

- welurowa tapicerka

- gniazdo zapalniczki w bagazniku

- autoalarm

- centralny zamek

 

do tego:

trzy niezależne dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe (jest takie słowo? :D)

 

 

Rocznik: 2003

przejechane: 199999 ;)

 

Auto po przeglądzie (miesiąc temu), tydzień temu wymienione klocki, bębny i tarcze halmuca, auto po wymianie rozrządu

 

Da rade wycisnąć z niego 23k?

 

jesli nie ten dział to prosze o przeniesienie :)

Edytowane przez qweluke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na allegro chodzą od 18-24k a nei chce go wystawić żeby wisiał na aukcji bo chce go w miarę szybko sprzedać

 

Da rade wycisnąć z niego 23k?

 

To się zdecyduj :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było tylko pytanie czy jest wart tyle a nie ze za tyle chce go pocis :P

nie chce przedobrzyć z ceną ani puścić go za tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu wymienione klocki, bębny i tarcze halmuca,

 

Masz ciekawą wersję:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stan jest na prawdę tip top to wystaw za 22500, ewentualnie 500 do negocjacji. Jak będzie jakiś namolny typ to zejdziesz niżej ale zachowasz sobie np alusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz tymi zdjęciami?? To tak jak by ich nie było, a opis dałbyś: kolor srebrny, alusy ori road america, super czerwone podświetlenie w środku.

Zadając takie pytanie pokaż dokładnie wnętrze, książkę, vin, którym jesteś właścicielem itd. co nam z samego wyposażenia jak nie wiemy czy środek nie jest doj...

Da rade wycisnąć z niego 23k?

Jak ma faktycznie 200tys. i jest zadbany to da, a jak cofnąłeś licznik sporo i auto jest zmęczone w środku to nie da ;)

PS. Przód walony mocniej czy tylko trochę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy byłem więc wrzuciłem to co miałem na laptopie.

 

Ja licznika nie cofałem, mam książkę serwisową z ASO od pierwszego właściciela (jestem trzecim), także przebieg by się mniej więcej zgadzał.

 

Samochód nie był bity, a przynajmniej ja o niczym nie wiem. Przed zakupem auto sprawdziłem w salonie VW, był sprawdzany na kanale, do tego tym miernikiem do lakieru i nigdzie nie ma śladu żeby była szpachla lub malowane więc jeżeli już to blacha jest nowa.

Edytowane przez qweluke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto z polski czy z zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Francji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noto nie chce źle sugerować ale nie chce mi się wierzyć że 9cio juz praktycznie 10 letnie auto ma 200 tyś;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg. ksiązki serwisowej ma, kontaktowałem się z aso we francji (mam ich adres e-mail oraz stronę www) i odpisali mi, że faktycznie było serwisowane, przebieg się zgadza.

 

Ale nie rozważajmy tutaj przebiegu :)

w takim stanie jak widzicie, mogę spokojnie wołać za niego 22,5k?

bo w sumie mi się troche spieszy bo s-line na mnie czeka :)

Edytowane przez qweluke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wołać możesz tylko ile weźmiesz to się dowiesz jak znajdziesz kupca. ja bym tyle nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez;p i kupiłbym cos ciekawszego niz s-line;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że "eska" już na mnie czeka a jako że wcześniej też miałem A3 s-line tyle że 8L to wracam na "stare śmeici" :)

Dzięki panowie za konstruktywne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia środka i z zewnątrz niczym szczególnym nie przyciąga wzroku potencjalnego kupca. W mojej ocenie jeżeli za auto dostaniesz 21000 to będzie dobrze środek zmęczony i na pewno nie wygląda na 20000 tyś. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądając zdjęcia środka i z zewnątrz niczym szczególnym nie przyciąga wzroku potencjalnego kupca. W mojej ocenie jeżeli za auto dostaniesz 21000 to będzie dobrze środek zmęczony i na pewno nie wygląda na 20000 tyś. Pozdrawiam.

 

powiedz mi po jakim zdjęciu stwierdzasz ,że środek jest zmęczony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądając zdjęcia środka i z zewnątrz niczym szczególnym nie przyciąga wzroku potencjalnego kupca. W mojej ocenie jeżeli za auto dostaniesz 21000 to będzie dobrze środek zmęczony i na pewno nie wygląda na 20000 tyś. Pozdrawiam.

 

powiedz mi po jakim zdjęciu stwierdzasz ,że środek jest zmęczony???

 

Po wszystkich z wnętrza :wmorde ten środek wygląda conajmniej na pół bańki,a jesli wierzysz w książkę serwisową z Francji to gratuluje optymizmu :lol2

no wg. ksiązki serwisowej ma, kontaktowałem się z aso we francji (mam ich adres e-mail oraz stronę www) i odpisali mi, że faktycznie było serwisowane, przebieg DO momentu pobytu tam się zgadza.

 

W jeden dzień idzie "stworzyć" książkę serwisową...Proponuje zapoznać się z działem Odradzam auto i Ciekawe aukcje.Tam masz forumowych ekspertów,Wierz mi ,że lepiej wyglądające auta dostały negatywne oceny (co niestety było prawdziwe).

 

 

Jeżeli stan jest na prawdę tip top to wystaw za 22500, ewentualnie 500 do negocjacji. Jak będzie jakiś namolny typ to zejdziesz niżej ale zachowasz sobie np alusy.

 

Zrób tak jak Michał radzi i próbuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności