Skocz do zawartości
jartechnology

mocniejsze serwo pompa do passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie mam takich mocnych hamulców w passacie jakie bym chciał. Uprzedzę pytania: tarcze, klocki, przewody, płyn - wszystko ok. Powiedzcie mi czy takie serwo z audi a6 3.0 tdi http://allegro.pl/audi-a6-a6q-05-08-3-0tdi-serwo-pompa-hamulcowa-i2505965013.html da rade zaimplementować do passata b5 fl? Przeróbkę serwa i pompy przerabiałem już w moim poprzednim samochodzie suzuki swift 1.3 gti i moge powiedzieć, że nie ma lepszego sposobu na wzmocnienie układu, bo o ile lepsze tarcze i klocki dawały 5% różnicy to serwo dało 50%. Proszę o wskazówki odnośnie mojego pomysłu na serwo do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za trop. Twoja historia jest jeszcze nie dokończona, życzę powodzenia. Ja mam hample takie średnie. Turbo idzie bdb. Ale kusi mnie na coś lepszego bo wiem, że w innych samochodach hamulce potrafią być jak żylety. Potrzebowałbym tylko wiedzieć czy takie serwo z audi 3.0 tdi (a więc dużego i ciężkiego auta) będzie miało odpowiednie wymiary aby się zmieścić u mnie. Proszę o wskazówki jeżeli ktoś coś wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by mi ktoś w etce sprawdził czy te serwa mają te same rozstawy śrub i czy to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt Ci tego nie sprawdzi bo nie ma tam takich informacji. Możesz kupić i spróbować lub zaczekać na kogoś, kto już to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uczestniczyłem w forum swiftklub to jakoś się pogodziłem z tym, że robiłem to pierwszy i ciężko będzie o radę, ale żeby tu gdzie jest 10 x więcej członków? Trzeba będzie znów kombinować ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam niecierpliwie na pierwsze kroki w tym temacie - działaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności