Skocz do zawartości
harryzet

Dopasowanie stacyjki do kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dopasowania stacyjki do kluczyka? Mam blokującą się stacyjke w passacie B5, a nie chce zmieniać wszystkich zamów, albo jeździć z dwoma kluczykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dorabiany kluczyk do stacyjki i pytali się mnie, czy mają zmieniać zapadki w stacyjce, czy nie, powiedziałem, że nie.

 

Nie wyczerpuje to Twojego pytania, ale myślę, że zwiększa szanse :)

 

Nie jest natomiast łatwo znaleźć firmę, która takie cuda robi, w Bydgoszczy jest tylko jedna. Mogę Ci dać namiary, zadzwonisz, zapytasz, będziesz pewien 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekmerc

Przepraszam ale mam inne pytanie. Czy ktoś wie jak zakodować kluczyk-scyzoryk jeśli nie ma wkładki w drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale mam inne pytanie. Czy ktoś wie jak zakodować kluczyk-scyzoryk jeśli nie ma wkładki w drzwiach?

Rozumiem, że zakodować pilot? Musisz za pomocą VAGa w module komfortu dograć pilot.

 

---------- Dodano o 18:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:12 ----------

 

Jak to zrobić: wchodzisz w moduł komfortu kanał 46, następnie adaptacja.

W kanale 00 dajesz read i wyskakuje Ci liczba pilotów dogranych. Dajesz 0 i save, wyskoczy ostrzeżenie dajesz na YES (wykasowane stare piloty)

adaptacja kanał 01 wpisujesz ile masz nowych pilotów dajesz save znów ostrzeżenie i YES, teraz w ciągu 15 sekund musisz wcisnąć na około 3 sekundy przycisk otwierania na pilocie, następnie na kolejnych, jeżeli dogrywasz więcej niż jeden. W ciągu tych 15 sekund możesz maksymalnie 4 piloty dograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość dopasowania stacyjki do kluczyka? Mam blokującą się stacyjke w passacie B5, a nie chce zmieniać wszystkich zamów, albo jeździć z dwoma kluczykami.

JEST. Każdy porządny zakład gdzie dorabiają klucze Ci to zrobi. Mi po próbie kradzieży fury rozwalili starą stacyjkę w drobny mak. Kupiłem używkę i zaniosłem do odpowiedniego zakładu. 2h roboty i 100 pln i stacyjka dopasowana pod oryginalny kluczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności