Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie prawdopodbnie mam uszkodzony wężyk ze spryskiwacza i musiałbym odkręcić ten plastik, który jest pod klapa. Pytanie jest jak to zdemontować podjęciem śrubki, które tam były 4 ale bałem się ze coś polamie. Prosze o pomoc

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 śruby w rączkach, 2 za trójkątem i dalej tylko wciski

Ja szarpię krótkimi ruchami, jak młot udarowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo robilem ale cos nie szlo i sie balem ze urwie :-P no ale ok bedziemy probowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co Panowie? ktoś zdjął to? u mnie zauważyłem że jak jest po deszczu i podnoszę klapę, to cieknie mi woda - spływa pomiędzy łączeniem czarnego i szarego plastiku od wewnątrz. Chciałbym to rozebrać i zobaczyć co jest nie tak. Ma ktoś jakieś foty albo szczegóły z własnego demontażu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Musiałem osadzić lampę z klapy na silikonie, bo przez nią ciekło do środka. Jak kolega pikopiko pisał 2 śruby w zagłębieniach na rękę i 2 pod trójkątem i potem szarpać trzeba. http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=173 tutaj masz zdjęcie o jakie wciski chodzi.

Edytowane przez morfeo11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz ten plastik demontowałem, nie pamiętam nawet ile razy to było, a było dużo.

po odkręceniu 4 śrub, dwie we wnękach uchwytach do zamykania klapy, dwie we wnęce na trójkąt.

Potem mocne szarpnięcie, nie bać się, trzask będzie duży ale nic się nie urwie. Jak to jeden kumpel mi pisał jak demontował klapę pod blokiem to po pierwszym szarpnięciu sąsiad na balkonie patrzy co za hałas, tak trzasły plastiki. Ale nic nie urwane. Najlepiej rozpocząć ciągnięcie od jakiegoś narożnika, potem drugi, środek i już będzie z górki. Tylko się nie bać mocno pociągnąć. Poza tymi 4 śrubami trzyma się tylko na zatrzaskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności