Skocz do zawartości
rado82

Przepustnica VW Passat B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś miał problem z przepustnicą? (klapka gasząca) w swoim Pasacie?

U mnie kilka dni temu temu ten element zaczął coś szwankować i auto mi przeszło w tryb awaryjny oraz zerwał się zaczep przy turbinie. Mechanik naprawił ten element ale powiedział że powodem tego stanu rzeczy jest już trochę zużyta przepustnica którą w niedługim czasie będę musiał wymienić oraz w przyszłości turbinę.

 

I tutaj moje pytanie czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić zregenerowaną turbinę i w zamian mogę oddać swoją?

Czy gdzieś na necie można kupić nową przepustnicę?

 

Ps: jeżeli podobny temat już istnieje proszę mój temat skasować i posta przenieść.

 

Z góry dziękuje za odp. za ewentualne linki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co powiem ci coś od siebie.

Jeśli twoja turbina chodzi jeszcze bez problemów to nie kombinuj z regenerowaną tylko zbieraj sobie kasę na nową oryginalną. Za regenerowaną zapłacisz owszem ok 1000 zł ale jak dla mnie to jest gów.... potem. Miałem już regenerowaną i nigdy bym nie kupił. Zbieraj kase i na spokojnie kupisz nową. Na forum sprzedaje jeden kolega głównie turbiny i do naszych silników jak pamiętam 2190 wychodzi ale sądzę, że zawsze coś można zerwać jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za regenerowaną zapłacisz owszem ok 1000 zł ale jak dla mnie to jest gów.... potem. Miałem już regenerowaną i nigdy bym nie kupił

 

No skoro nie umiesz walczyc o swoje to masz gówno. Na turbine dostajesz gwarance, zazwyczaj jest to rok.

I nic Cie nie obchodzi co sie z nią dzieje, jak sie rozwali to do majstrow a jezeli oni umywaja ręce to wtedy do rzecznika praw konsumenta a w ostatecznosci sąd i tyle.

Regenerowane nie są złe, bo musza spelniac te same parametry co ori turbina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz chodzi mi dokładnie o to, że regenerowana turbina czy inna rzecz. Tu nie chodzi o walczenie bo wiem co robić w przypadku reklamacji sprzetu. Jak to na forum bywa każdy może wyraźić swoją opinię. Wiem, że jeden będzie zadowolony z regenerowanej turbiny a inny nie. Moje zdanie jest takie, że jak bym miał kupować to tylko ori i nową. Mimo ceny jaka jest za nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności