Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

co wy na takiego passka, zaczynam powoli robic :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel1309

hehe... tez chciałem założyć topic o VT, jak dorwe jakieś ładne zdjęcie paska to też zaprezentuje wam moje dokonania :)

twoja praca wygląda mało realistycznie, chociaż sam pomysł niezły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

jeszcze cos takiego :D

post-15-1134842254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
jeszcze cos takiego :D

 

to juz jest ładniutkie :) (ale muszę sie przyczepić ;) usunął bym tylnia wycieraczkę :) )

 

nie mam żadnego tuningowanego paska, żeby sie pochwalić ale ostatio wpadłem na pomysł VT Solarisa :)

solaristuningmitlampy6yt.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg
jeszcze cos takiego :D

 

to juz jest ładniutkie :) (ale muszę sie przyczepić ;) usunął bym tylnia wycieraczkę :) )

 

nie mam żadnego tuningowanego paska, żeby sie pochwalić ale ostatio wpadłem na pomysł VT Solarisa :)

Obrazek

hehehe dobre ale za bardzo zglebiony nie na nasze drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UhU

Rocco a gdzie klameczki? Zaraz cie na policyjke podam i będziesz miał kłopociki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
Rocco a gdzie klameczki? Zaraz cie na policyjke podam i będziesz miał kłopociki :D

 

a prawko zabrania usuwania klameczek?? właściciel samochodziku bez klameczek może dostać mandacik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

hehe prwo mowi ze musza byc klameczki w razie wydostania sie czy cos takiego ale zasady sa po to zeby je łamać nie :P ale klamek nie usune cos wymysle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe prwo mowi ze musza byc klameczki w razie wydostania sie czy cos takiego ale zasady sa po to zeby je łamać nie :P ale klamek nie usune cos wymysle :D

http://www.tuning.kandp.info/passat_b35i/passaat444.jpg Myślę, że to jest dobry pomysł na pogodzenie przepisów i clean look :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ten patent w pomalowanie klapy międza szybami bardzo mi się podoba. Ciekawe jakby to w rzeczywistości wyglądało. Planuję malowac swojego b3, więc kto wie :D

 

sory za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiek_nh Ja myślałem o okleinie używanej do słupków "B" na tylną klapę. Wiadomo, że lakierowanie jest dosc kosztowne. Ale jak masz plan pomalować to jeszcze lepiej powinno się prezentować :D Jak tylko wyjedziesz od lakiernika rób foty z chęcią zobacze jak to wygląda POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności