Skocz do zawartości
emcom

[B4] Jaka gałka zmiany biegów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Muszę wymienić gałkę zmiany biegów w moim B4, bo ta co mam to już jest obciach na maksa :rumieniec.

 

Czy ktoś wie / sprawdzał jaką gałkę (i mieszek ?) można założyć bez żadnego spawania, lutowania, klejnia, wiercenia tudzież szpachlowania ? Że tylko ściągam starą i nakładam nową?

 

Te co są na allegro do B4 od Toprana jakieś takie nie teges są...

 

Dzięki z góry za podpowiedzi :papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gałka zmiany biegów w B4 jest wkręcana. Szukaj na Allegro Passata na części i kup oryginalną używaną.

Zaś polecam do tego także nowe mieszki na ręczny i lewarek. Kwestia kilkunastu złotych, montaż banalny, zaś efekt doskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaś polecam do tego także nowe mieszki na ręczny i lewarek. Kwestia kilkunastu złotych, montaż banalny, zaś efekt doskonały.

 

Tzn? Jakieś konkrety? Kupowałeś? Daj jakieś foto własne jeśli tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tych zamienników torpana nawet nie kupuj bo wyglądają na prawdę na bubel i pewnie po kilku dniach używania wyglądała by gorzej niż ta oryginalna :P

 

Zobacz tą: http://allegro.pl/galka-vw-passat-b3-b4-nowa-skora-i2342193892.html . Cena troszkę wysoka ale może ta była by w porządku :)

 

 

edit: zobacz jeszcze tą taką uniwersalną: http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-skorzana-audi-ford-fiat-vw-i2325535653.html

Edytowane przez wojtix099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn? Jakieś konkrety? Kupowałeś? Daj jakieś foto własne jeśli tak

 

Nie mam teraz konkretnych fotek, tylko jedną starą:

p2106111514.jpg

 

Natomiast kupowałem z różnych aukcji, wszystkie były tej samej jakości. Materiał "skóropodobny" z którego mieszki są uszyte jest grubszy niż oryginalny, nie wyciera się. W dodatku można sobie wybrać kolor nici, albo materiału. Ja wziąłem w normalnym kolorze plastików.

Wg mnie super patent na odświeżenie wnętrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności