maciek34 Zgłoś #1 Napisano 5 Maja 2012 witam w ciągu ostatnich 10 tyś miałem dwa razy sytuację, że po wrzuceniu R (zimny silnik) bieg się nie załączył - delikatnie falowały obroty. Ponowne przerzucenie na P i znowu na R pomogło za 2 razem. Ponadto na zimnym jak wchodze na R to ten bieg mi tak wchodzi jakby niechetnie, po takiej pauzie. Czy ktoś miał podobny problem? Obstawiam olej bo nie był jeszcze w dsg wymieniany a auto ma teraz 44 tyś. pozdrawiam Maciek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marekbialek Zgłoś #2 Napisano 6 Maja 2012 Nie chce Ci straszyć, ale takie jazdy u mnie skończyły się wymianą skrzyni, sprawdź najpierw czy nie masz błędów na TCU, szczególnie ciśnienia oleju, następnie jedź na wymianę oleju, oraz na adaptację skrzyni do nastaw podstawowych no i trzymaj kciuki aby pomogło Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
latinoo_80 Zgłoś #3 Napisano 6 Maja 2012 Uuuupssss ... ! Albo sterownik . Bagatela około 3 000 zł . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marekbialek Zgłoś #4 Napisano 6 Maja 2012 kolego sterownik, czyli mechatronika kosztuje nowa 6400 PLN w ASO, za 3 k to możesz kupić tylko używkę narazie nie ma co wróżyć z fusów, sugeruje to co napisałem wyżej Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maciek34 Zgłoś #5 Napisano 6 Maja 2012 kolego sterownik, czyli mechatronika kosztuje nowa 6400 PLN w ASO, za 3 k to możesz kupić tylko używkę narazie nie ma co wróżyć z fusów, sugeruje to co napisałem wyżej czytałem na zagranicznych forach że wymiana mechatroniki w tym wypadku nic nie daje hm. zobaczymy po wymianie oleju pozdrawiam Maciek ---------- Dodano o 14:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:26 ---------- i jeszcze jedno chyba czasy się zmieniły nieco bo wiele warsztatów się ogłasza że naprawiają dsg w cenie ok 600-700 zł. np. tu. http://allegro.pl/sterownik-skrzynia-mechatronik-dsg-naprawa-multitr-i2315603116.html pzdrw Maciek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marekbialek Zgłoś #6 Napisano 6 Maja 2012 i jeszcze jedno chyba czasy się zmieniły nieco bo wiele warsztatów się ogłasza że naprawiają dsg w cenie ok 600-700 zł.np. tu. http://allegro.pl/sterownik-skrzynia...315603116.html Już Ci tłumacze na czym polega ta naprawa DSG którą zapostowałeś Panowie biorą mechatronike na stół, rozcinają obudowę od strony kanałów olejowych i i czyszczą same kanały olejowe. po czym sklejają obudowę i kasują 6 - 7 stówek czasami wariująca mechatornika to właśnie zapowietrzone kanały olejowe. wg VW to wtedy mechatronika jest do wymiany (bo się tego nie naprawia wg nich) Też to przerabiałem, ale w moim przypadku cięcie i odpowietrzanie nic nie dało Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maciek34 Zgłoś #7 Napisano 6 Maja 2012 Już Ci tłumacze na czym polega ta naprawa DSG którą zapostowałeś Panowie biorą mechatronike na stół, rozcinają obudowę od strony kanałów olejowych i i czyszczą same kanały olejowe. po czym sklejają obudowę i kasują 6 - 7 stówek czasami wariująca mechatornika to właśnie zapowietrzone kanały olejowe. wg VW to wtedy mechatronika jest do wymiany (bo się tego nie naprawia wg nich) Też to przerabiałem, ale w moim przypadku cięcie i odpowietrzanie nic nie dało no dobrze ale w każdym razie jest jakaś alternatywa na naprawę mechantroniki a nie tak jak było kiedyś. no nic zobaczymy po wymianie oleju co będzie z reguły jest tak, że przy uszkodzeniu skrzyni na zimnym oleju jest ok, a po rozgrzaniu masz problem. Ja póki co żadnych niepokojących objawów nie mam, nic nie szarpie nic się nie dzieje wszystkie biegi 100% ok, czy u Ciebie też tak było że miałeś tylko problem z R czy może miałeś inne objawy? A co do podanych tu cen w stylu 3000 za używkę to używane skrzynie dsg chodza na allegro od 1500 zł, podkreslam też że są warsztaty które naprawiają takie skrzynie i nie tylko na zasadzie czyszczenia kanałów olejowych, jak ze wszystkim - świat nie stoi w miejscu. pozdrawiam Maciek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marekbialek Zgłoś #8 Napisano 7 Maja 2012 Kolego ja przerabiałem z DSG chyba kazdy możliwy scenariusz, skończyło się u mnie finalnie na wymianie skrzynii na używkę wiem doskonale ze skrzynie stoją po 1500 zł na allegro, że są firmy które 'naprawiają skrzynie' ale niestety naprawy często są dużo bardziej kosztowne od zakupu używki u mnie po rozebraniu dsg na części okazało się że 'nie wchodzący R' zfrezował wałek w skrzyni, więc jedyna rzecz to wymiana skrzynii za 4600 wymieniłem skrzynie na używkę z roczną gwarancją jak narazie skrzynia śmiga jak nówka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
latinoo_80 Zgłoś #9 Napisano 7 Maja 2012 kolego sterownik, czyli mechatronika kosztuje nowa 6400 PLN w ASO,za 3 k to możesz kupić tylko używkę No raczej że podałem najbardziej ludzką cenę z możliwych czyli używka ... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kozlowski Zgłoś #10 Napisano 29 Maja 2012 witam, Panowie mam problem z skrzynia DSG przy zimnym silniku szarpie na 2 i 3 biegu. Usterka znika jak reka odjoł gdy silnik jest rozgrzany dodam ze mam kolo dwu masowe do wymiany i czy kolo dwu masowe moze robic takie cyrki? ps. jaki bedzie zamiennik kola dwu masowego nr 03g105266 ar czy bedzie posowało bd. pozdrawiam W Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomcar11 Zgłoś #11 Napisano 26 Grudnia 2013 Vw passat b6 2006r 170 DSG nie mogę przesunąć dźwigni na P trzeba użyć bardzo dużo siły żeby wrzucić P podobnie jest z R, po użyciu bardzo dużej siły i przesunieciu dźwigni na R bieg się nie załancza. Biegi na D i S działaja bez problemu auto zmienia biegi płynnie. Co może być przyczyna bardzo ciężkiego przesuwania dzwigni na P i R ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomcar11 Zgłoś #12 Napisano 30 Grudnia 2013 Usterka zlokalizowana i usunięta przyczyną ciężkiej pracy dźwigni było wysunięcie się linki z mocowania przy skrzyni biegów. Trzeba było dorobić nowe zabezpieczenie bo stare wypadło. :-) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach