Skocz do zawartości
jopasek

Chrom w zderzak na przedłuzenie grilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeszukuje forum i google w poszukiwaniu jakiegoś grilla w zderzak chromowanego na przedłużenie oryginalnego

Wiecie gdzie można taki dostać?

Czy to są samoróbki z tasiemki chromowanej? Co na żywo wygląda z dupy...

 

Passat b6 dsg Highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote=jopasek;16

 

Co na żywo wygląda z dupy...

 

:roll

Nie wiem o co kaman?Przedłużenie chromowanych listewek od grila poprzez te w plastikach-maskownicach halogenów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to co kolega pikopiko pokazał ale własnie nie chce zwykłych pasków chromowanych naklejać myślałem że można coś takiego dostać w zamienniku Jom'a czy innego tunera.

Bo naklejał ktoś coś takiego? Jak to wygląda na żywo i jak to sprawuje się z czasem nie odchodzi nie matowieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem coś takiego w poprzednim audi, powiem na pierwszy rzut oka z dalsza wyglada fajnie.. ale z bliska już nie bardzo, od razu widac, że to wąskie paski na krawędzi czarnego grila, po drugie nie dotniesz nigdy tego tak żeby było idealnie do krawędzi bocznych, przy krańcach gdzie poprzeczki łączą się z obwódką zwykle są zgrubienia, czyli albo musisz uciąć tasiemkę nawcześniej jeszcze na płaskim albo będzie odłazić przy końcach, a matowienie przy surowych warunkach atmosf też je dopada, wtedy też się napaliłem, ale jak zobaczyłem z je bliska po jakimś czasie to sam im pomogłem się odkleić :) zresztą ta taśma dwustronna też trzyma jak chcę ja podklejałem swoje klejem, bo też niezbyt to było, więc ja ogólnie nie polecam :) jak już chcesz mieć grill w chromie to kup od highline'a orginalny niby drożej ale masz 100% pewności i wygląd

o np... http://allegro.pl/vw-passat-b6-2005-05-atrapa-grill-chrom-nowa-i2307167180.html

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmy IN PRO. Mam juz 3ci rok i sprawują się wyśmienicie :) Stal nie matowieje, piękny połysk bez polerowania :) Tylko cena odstrasza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam firmy IN PRO. Mam juz 3ci rok i sprawują się wyśmienicie :) Stal nie matowieje, piękny połysk bez polerowania :) Tylko cena odstrasza..

 

A jaka cena ? Bo może w tej cenie kupić można gotowego grilla chromowanego :) zamiast wyrzucać kilkadziesiąt zł na pseudo chromowe tasiemki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale ja mam Highline...

Chodziło mi o dodatkowy chromowany grill w zderzaku co jest tylko obwódka chromowana poniżej zderzaka.

A oto fotka mojego grila:

P4264628.JPG

 

Znalazłem na ebau ale to też listwy naklejone są :(Art102-0001.jpg

Edytowane przez jopasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]83881[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]83882[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]83883[/ATTACH]

 

Mam zamówione takie same na dolną cześć grilla. (Już zamontowane ...:marecek)

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz u siebie czy w Kraju?

Nawet nie najgorzej to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te co mam obecnie zamówiłem z e.bay od niemieckiego sprzedawcy, wcześniej miałem z allegro właśnie wspomniane listewki i takie gó*** że nie wytrzymało to nawet 3 miesięcy, zaczęła się łuszczyc i odklejać - nie polecam nikomu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za listwy dałem ponad 200 zł (w górny gril) - 8 elementów. Mają tez w dolny gril. (tez około 200)-3elementy.

 

Nie są to tasiemki, są to takie nakładki na całe żeberka grila wykonane ze stali przyklejane na taśmę dwustronną(piankową). Coś jak pokazał Doran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiasz też teraz od niego?

Daj jakiś namiar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]82324[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82325[/ATTACH]

Proszę bardzo widzę że nie ma co Niemców wzbogacać bo ta firma ma dokładnie to samo co ja kupiłem od Niemca...:)

 

kontakt; [email protected] ( Od razu zastrzegam że nie znam człowieka, wiec dobrze sprawdź zanim zapłacisz )

 

To jest z e.bay co ja zamawiałem i jest pewny ale drogi...

http://www.ebay.ie/itm/VOLKSWAGEN-VW-PASSAT-3C-CHROME-FRONT-GRILLE-/270724391796?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f086e6374

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za listwy dałem ponad 200 zł (w górny gril) - 8 elementów. \

 

cześć mam pytanie czy nie sądzisz, że lepiej było kupić za ok 200-250 zł cały gotowy nowiutki gril ze znaczkiem (tyle chodzą na allegro).

:blink

może jest coś o czym nie wiem, w sensie że te grille z alle (oczywiście nie są to oryginały tylko podróba ) maja jakieś wady ale coś mi się nie wydaje żeby chinol coś takiego umiał zespuć? Więc jaki sens bawić się w listwy w cenie całego nowego grilla?

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy co się komu podoba. Mnie bardziej podoba się ociekający grill chromem, tak jak mam obecnie, niż oryginalny high-line - kwestia gustu.

[ATTACH=CONFIG]83902[/ATTACH]

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że listwy oklejają tak samo jak chrom z hi-line, w takim razie sorry muszę porównać fotki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - miałem w ręku na giełdzie w Poznaniu te nowe grile High Line. Powiem tak - nie wiem jak słaby trzeba mieć wzrok, aby zaakceptować taki bubel. Jak zakłądałem parktornic na przód musiałem zmienić grill. Każdy z tych podrabianych miał coś nie tak. A to chrom z jakimiś smugami, a to jakieś paprochy w chromie, a to przebarwienia na plastiku. Masakra... W końcu kupiłem używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]82319[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82320[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82321[/ATTACH]

 

Mam zamówione takie same na dolną cześć grilla.

 

Witam! Właśnie dostałem te same listwy (górny grill) od tego samego sprzedawcy ale nie moge nigdzie znaleźć takie tylko na dolną część. Podał byś na nie namiary ?? Aha. Też jestem za granicą (uk) więc nie urządza mnie polski sprzedawca...

Edytowane przez fho1985
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo ale ja to dostałem ostatnim rzutem na taśmę od tego samego co góra, podobno nikt tego już nie robi... :ocochodzidziwne bo ludzie się o to pytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności