Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam również mam problem wody w aucie auto b5 .1.9 tdi 110km 1996r. woda zbiera sie u pasażera przodu i stylu jak na zdjęciach , to nie przez deszcz czy wlewanie sie wody przez szyby czy cos sprawdzałem , gdy nastały cieple dni zaczolem używać klimy i zaczął się ten problem wiec proszę nie pisać ze to woda z zewnątrz wydaje mi sie że to problem z klimatyzacja proszę o pomoc z tyłu jest więcej jak przodu

Link do zdjęć :

 

http://wrzucaj.net/DPu

http://wrzucaj.net/DPb

 

Wejdz w dzial "warsztat" tam jest temat woda w samochodzie i na ostatniej stronie znajdziesz interesujacy cie link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie w Pasku jest ten przewód odprowadzający wodę z parownika tak pisze na instrukcji Wurth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od strony pasażera, przy tunelu - odchyl tapicerkę i tam bedzie coś na kształt lejka plastikowego, którego koniec wchodzi w podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaką tapicerkę mam odchylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłogową - przy tunelu, z przodu, pod kokpitem.[ATTACH=CONFIG]119786[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie chce odgrzybić klime ale dobrze czy jak tam dojde będzie ok czy w nawiewy tez a czy w schowku od klimy tam też taki wlot jest co chłodzi schowek tam też psiknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psikaj w nawiewy, w każdą dziurę i od strony silnika w wentylator nawiewu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiecie może skąd wziąć kompletną klimatyzację manualną do b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej ze szrotu lub skompletować z Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek a ta tapicerka to tak gdzieś koło zmiany biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co dokładnie potrzebuję żeby wszystko zagrało i ile mniej więcej może to kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek a ta tapicerka to tak gdzieś koło zmiany biegów

 

Głębiej. Tzn bliżej przodu - pod schowkiem, przy tunelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh tak to jest jak się jest laikiem jak ja hehe pod zapalniczką gdzies a tam są jakieś śruby do odkręcenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co dokładnie potrzebuję żeby wszystko zagrało i ile mniej więcej może to kosztować?

Ile wynegocjujesz - tyle zapłacisz :fajny

 

A z czego składa się klima - szukaj w innym temacie. Na przykład w: Zamiana klimy manualnej na elektroniczna.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

eh tak to jest jak się jest laikiem jak ja hehe pod zapalniczką gdzies a tam są jakieś śruby do odkręcenia

 

Lejek jest na trzy nakrętki, przykręcane do podłogi. Dwie zobaczysz. Trzecia jest od strony tunelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli on jest od strony pasażera pod schowkiem tak ja myslalem ze gdzies pod panelem climatronicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .jestem nowym posiadeczem paska b6 1,9 i nowym użytkownikiem forum. Mam jedno zasadnicze pytanie kupiłem passata w wersji trendline 2006 wersja uk. Radio zostało wymienione przez poprzedniego właściciela na radio z wyświetlaczem itp. Ale tu chodzi o klime.

Powiedzcie mi proszę jak ją się wyłącza. Mam w panelu tylko przyciski econ , obieg wewnętrzny, i ogrzewanie tylniej szyny. A rozchodzi mi sie o to zeby gą wyłączyć, ponieważ temteratura na dworzu 12-13 stopni po co mi klima dodatkowe zużycie paliwa, ona po kilku kilomatrach się włancza i chodzi cały czas ustawiam temperature na np 22 stopnie a z nawiewów leci 15-17 i czuć chłodek ze sprężarki, błędów brak w kompie. Co zrobić. Może jakaś kombinacja guzików, albo może da sie pzeprogramować któryś z guzików. Proszę o pomoc. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli on jest od strony pasażera pod schowkiem tak ja myslalem ze gdzies pod panelem climatronicu

 

Poczytaj co pisałem - bo nie chce mi się tego po raz kolejny pisać - gdzie jest ten lejek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek szukam tego tematu o klimie ale nie umiem znaleźć, mógłbyś mi podać link? i jeszcze czy klima musi być z diesla czy będzie pasować też z benzyny? z góry dzięki.

Edytowane przez passat2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności