Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek lub napinacz paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Mógłbyś mi powiedzieć czy jest jakiś problem z wymianą? Nie chcę się za to zabierać, jeśli może się okazać, że wymiana mnie przerośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem zapłacić 50 zeta i jechać do warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie jak zimny silnik czy ciepły momentami są piski jakby paska,tylko na wolnych obrotach,dodam że sprężarka nie obciąża nadmiernie silnika ,więc mam nadzieje że sie nie zaciera,klima chłodzi ok,wentylator nowy zmieniany niedawno chodzi,pasek był zmieniany z rozrządem 10 tys km temu a klima nie była często używana,mam nadzieje że wystarczy tylko bardziej go naciągnąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak naciągniecie nic nie da, to napinacz do wymiany. Bo im dłużej, tym mocniej będzie "świergotać" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do postu 1415, dla kolegi KONDRI

 

Klimatyzacja chłodzi, ale naciąg paska (Zdjęcie nr 2) drga (góra - dół), wiatrak na chłodnicy klimatyzacji nie chodzi i tutaj mam pierwsze pytanie: Czy wiatrak klimatyzacji powinien cały czas się kręcić po uruchomieniu kilmatronika w trybie AUTO ? U mnie w ogóle się nie kręci, wymieniłem bezpiecznik 40A znajdujący się pod kierownicą, lecz w dalszym ciągu nic.

 

13caef78b862e1ddgen.jpg

 

Ten napinacz i pasek jest od alternatora, wspomagania i pompy wody. Poniżej jest pasek 4PK855 od klimy i napinacz. Do wymiany rolka napinacza lub sprzęgiełko alternatora.

W silniku wentylatora szczotki lub łożysko zatarte - do wymiany, lub brak zasilania.

Edytowane przez email78
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiatrak na chłodnicy klimatyzacji nie chodzi i tutaj mam pierwsze pytanie: Czy wiatrak klimatyzacji powinien cały czas się kręcić po uruchomieniu kilmatronika w trybie AUTO ?

 

Skoro - jak widać - umiesz pisać - to chyba analogicznie - umiesz też czytać. Masz to napisane w tym temacie - powyżej. Wystarczy przeczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać namiary jaki osuszacz/skraplacz pasuje do mojego auta czy muszę osobiście skontrolować jaką wersje mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Przeszukałem forum na temat moich błędów (25B, 4F7, 4F8, 4FA) i wiem co one oznaczają same problemy z serwami w klapkach sterowania.

No ale opisując mój problem. Klima nie chłodzi tzn nie schładza powietrza poniżej temp zewnętrznej (działa po prostu jak zwykły nawiew), przy odczytaniu błędów pokazują mi się tylko te w/w. Ale jeżeli przechodzę na ręczne sterowanie nawiewem to wszystko działa. Mogę przestawiać nawiew z wew. na zew. mogę sterować przełączaniem szyba/kratki/nogi i wszystko działa bez kłopotu. Dlatego dziwią mnie te kody serwisowe i nie działająca klima.

Czy gdybym nie miał czynnika chłodzącego albo coś było by zepsute przez co klima by nie chłodziła to powinno się to wyświetlić na kodach klimy?

Czy może być to wina tego że mam "stary" czynnik?

Zastanawiam się czy do naprawy klimy wystarczy tylko wymienić czynnik i będzie po sprawie czy jest w tym jakiś większy problem.

Dlatego zwracam się do bardziej doświadczonych o rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ przy teście szczelności jest OK, ale po ok 6 miesiącach klima ledwo chłodzi i odczynnik gdzieś ucieka.

Chłodnica, sprężarka i przewody do podszybia szczelne. Czy w desce w środku auta są jakieś miejsca gdzie może być bardzo mały wyciek odczynnika ?

 

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Układ przy teście szczelności jest OK, ale po ok 6 miesiącach klima ledwo chłodzi i odczynnik gdzieś ucieka.

Chłodnica, sprężarka i przewody do podszybia szczelne. Czy w desce w środku auta są jakieś miejsca gdzie może być bardzo mały wyciek odczynnika ?

 

Dzięki za odpowiedź

 

We wnętrzu masz parownik klimatyzacji i tam też może być wyciek gazu. Niestety żeby się do niego dostać trzeba wyjąć deskę rozdzielczą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wnętrzu masz parownik klimatyzacji i tam też może być wyciek gazu. Niestety żeby się do niego dostać trzeba wyjąć deskę rozdzielczą :(

 

Czyli grubsza zabawa... dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój problem, sprawdziłem pasek i wydaje sie być dobrze naciągnięty,ale wczoraj przy temp ponad 30 st na dworze nagle sprężarka zaczęła głośno pracować tzn jakby sie zacierać ale nie zatrzymuje sie tylko strasznie piszczy chyba łożysko :/ miałem już taki przypadek przy poprzednim pasku i spręzarka do wymiany...,dodam że klima chłodzi ok i nie obciąża zbytnio silnika w momencie pisku,który jest tylko do 1500 obr potem nie piszczy....:/ nie wiem czy mogę z tym jezdzić jeszcze jakiś czas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mój problem, sprawdziłem pasek i wydaje sie być dobrze naciągnięty,ale wczoraj przy temp ponad 30 st na dworze nagle sprężarka zaczęła głośno pracować tzn jakby sie zacierać ale nie zatrzymuje sie tylko strasznie piszczy chyba łożysko :/ miałem już taki przypadek przy poprzednim pasku i spręzarka do wymiany...,dodam że klima chłodzi ok i nie obciąża zbytnio silnika w momencie pisku,który jest tylko do 1500 obr potem nie piszczy....:/ nie wiem czy mogę z tym jezdzić jeszcze jakiś czas??

 

Lepiej odłączyć sprężarkę na trwałe, zdjąć pasek i diagnozować międzyczasie co jest nie tak, jak sprężarka wysypie się całkiem to cały syf pójdzie w układ klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello !

 

Mam pytanie - w zeszlym tygodniu wymienialem wentylator klimatyzacji (ten co jest obok wentylatora chlodnicy) - poprzedni stał dęba, ruszył tylko jak trzasnalem w silniczek - ale i tak bardzo wolno chodzil i zatrzymywal sie po chwil.

Takze wymienilem na TOPRAN'a - nowy chodzi jak wariat - zdecydowanie szybciej niz wentylator chlodnicy (ale cicho, wiec chyba to jest 1-bieg).

Dzisiaj sprawdzilem i na VAGu mialem blad 4F9 - problem ze szczotkami wentlatora - rozumiem ze blad dotyczyl tego starego wentylatora? :)

NIestety nie wykasowalem bledow zaraz po wymianie wentylatora stad pytanie..

Gdzie nie gdzie napisane jest ze chodzi o wentylator ktory jest za schowkiem - dlatego wole zapytac ktorego wentylatora tyczy ten blad ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro - jak widać - umiesz pisać - to chyba analogicznie - umiesz też czytać. Masz to napisane w tym temacie - powyżej. Wystarczy przeczytać...

 

Darku to nie mnie problem dotyczy. Odpowiedziałem odnośnie napinacza, gdyż na fotce nr 2 kolega pokazuje napinacz paska PK a opisuje o klimatyzacji. Do nie chodzącego wiatraka także podpowiedziałem koledze co może być przyczyną. U mnie jak narazie klima funkcjonuje poprawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiatrak chłodnicy

http://lmgtfy.com/?q=vag+4f9

 

nie musiales nie do wujka google odsyłać - wystarczyl tekst "Wiatrak chłodnicy"

A zapytalem bo w wielu miejscach była informcja, ze dotyczy to wiatraka (dmuchawy) za schowkiem

 

Zobacz tutaj: http://forum.vw-passat.pl/threads/11781-Climatronic-b%C5%82%C4%85d-4F9?p=123754&viewfull=1#post123754 - nawet ktoś zaznaczyl ze chodzi o uszkodzone szczotki wentylatora dmuchawy - dlatego tez zapytalem

 

EDIT. Pytanie : czy w moim AVF 2001 mam tylko dyszę rozprężną (dławiącą, żółta?) czy także zawór rozprężny ?

Edytowane przez StaryKoniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam tylko dyszę rozprężną (dławiącą, żółta?)

Tak tylko dysza rozprężna 4B0820177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Jutro zagadam z człowiekiem co robił mi klime. Wydaje mi się że tej dyszy raczej nie wymienił. Klima tylko lekko chłodzi a nie aż mroZi.. Dużo osób pisze ze lewa rurkę mają aż w szronie.. Ja tylko zimna a prawa bardziej niż ciepła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności