Skocz do zawartości
Piter

Oooo Happy Day, czyli nasz wyczekany ślub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, z racji tego, że czasu coraz mniej proponuję abyśmy spotkali się na parkingu przy OBI na ul. Rokicińskiej (dla przyjezdnych jest to trasa 713 - Łódź -> Tomaszów Mazowiecki.) o godzinie 14:30 - 15:00.

Potem wyruszymy już wszyscy razem do Piterów.

 

My z Agą bedziemy od ok.12.00 w hotelu na miejscu,więc zdzwonimy się z Guciem co i jak (dołączymy Koziołkiem po drodze lub pod domem Pary Młodej) a potem wiooooooo na zabawę weselną :alko :party :dance3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję abyśmy spotkali się na parkingu przy OBI na ul. Rokicińskiej (dla przyjezdnych jest to trasa 713 - Łódź -> Tomaszów Mazowiecki.) o godzinie 14:30 - 15:00.

Potem wyruszymy już wszyscy razem do Piterów.

 

My możemy się spóźnić troszkę, od 13.30 do 15 mam wykład na którym muszę być ale urwę się z pół godz co z dojazdami myślę że max na 15.20 będziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z dojazdami myślę że max na 15.20 będziemy

to spokojnie zdążycie, bo myśleliśmy, żeby gdzieś 16-16:15 wyjechać z domu, bo tez szybko jechac na pewno nie będziemy wiec tak, żebyśmy przed 17 byli na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nas niestety nie będzie,mam ważny wyjazd do W-wy.Piter zadzwonię w tym dniu do Cię.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, niestety życie nie jest proste i narazie znaki na niebie zaczynają wskazywać iż mnie w sobotę niestety nie będzie :). Dam jeszcze znać w piątek wieczorem/sobotę rano ale wolałem uprzedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany potwierdzę swój i Joli przyjazd na waszą uroczystość jaki i to że będziemy pod OBI i na Strzelnicy pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy. :kwiatek :cmok

 

Najlepsze Życzenia od Oli i Pawła :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję abyśmy spotkali się na parkingu przy OBI na ul. Rokicińskiej (dla przyjezdnych jest to trasa 713 - Łódź -> Tomaszów Mazowiecki.) o godzinie 14:30 - 15:00.

Potem wyruszymy już wszyscy razem do Piterów.

 

Patrząc na navi :wmorde to jest ul.Rokocińska 192 (adres dokładny dla przyjezdnych podawajcie ;) ) będziemy z Agą o 15.00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adres dokładny dla przyjezdnych podawajcie

Eeee... Eeee... co Pan mi tu imputujesz!?!? :D:D

Do zobaczenia/usłyszenia jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze Życzenia od Oli i Pawła

Dzieki Karpik

 

Mam nadzieję, że jednak chociaż parę osób się pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia ,uśmiechu i zadowolenia z siebie na nowej drodze życia Izia i Piter ;)

 

Mimo szczerych chęci nie będzie mnie w tym ważnym dla Was dniu-niestety praca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń również: Szczęśliwego i spokojnego życia we dwoje :kwiatek

 

 

Prosze o wybaczenie, ale niestety nie uda mi się dojechać mimo szczerych chęci :( Pasek odmówił posłuszeństwa i jak wiecie na dwóch pompowtryskach i spadającej rurze z ICka potrafie i 500km w jedną pojechać, ale bez sprawnych hamulców po prostu się boję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Izia i Piter, Wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego na Nowej Drodze życia:) Samych radosnych dni, uśmiechu i spełnienia marzeń:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jednak chociaż parę osób się pojawi...

Spokojna Wasza potargana :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Agą już w na miejscu w hotelu :D teraz chwilę odsapniemy,potem garniak i ok 15.15 będziemy pod OBI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz chwilę odsapniemy

A jak to jest odsapniemy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Jolą o 14 wyruszamy pod OBI a że mamy blisko to pewnie będziemy pierwsi na parkingu jak coś to rozglądać się za granatowym B5 sedan na blachach EOP z flagami polski na aucie (forumowych niestety jeszcze nie posiadam :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weselny spocik zaliczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już z Agą w domu (wrocław)

przejazd,ślub i weselicho czaderskie :D fajnie też było zapoznać nowe osoby z regionu Łódzkiego (trzy godziny jazdy autem) ,więc w sumie można kiedyś na jakiś spocik 3-dniowy wyskoczyć do Was i ,,potrenować'' :kumple

 

p.s

Iza i Piter,jeszcze raz dzięki serdeczne za wszystko i do zobaczyska niedługo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności