Skocz do zawartości
kredens007

Passat B6 2.0TDI Automat, Silnik nie odpla, jak wrzucić na luz N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem!

 

Miałem awarie w silniku, silnik nie odpala, auto posiada automatyczną skrzynię biegów jak wrzucić N bo zostało na P i za chiny nie można wrzucić na luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączonym silniku też da się przełączyć bieg.

Wystarczy włączona stacyjka i naciśnięty hamulec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak bym mógł to bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zawsze robię jak muszę w garażu przesunąć auto.

A czego nie da się zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

no to opowiem jak było naprawde. Wstawiłem auto do mechanika do warsztatu, bo auto pracowało na 3 cylindrach, mechanik 2miesiące naprawiał tą usterkę i nie naprawił bo pijje:%%%%% mało tego wymontował całkowicie silnik z niego, chcę zabrać teraz to auto od niego, ale nie mogę go nawet russzyc bo cały czas trzyma chamulec ręczny, który załancza się przyciskiem z lewej strony kokpitu, nie mogę też wrzucić na N w skrzyni biegów. Dzis zamówiłem lawete , ale nie szło go ruszć bo trzymają chamulce.;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzyma chamulec ręczny, który załancza się przyciskiem z lewej strony kokpitu, nie mogę też wrzucić na N w skrzyni biegów.
Co do ręcznego to odkręcie przy kołach z tyłu silniczki do zaciągania ręcznego i po kłopocie, później wystarczy je tylko przykręcić. Co do wrzucenia na N to wyciągnij z tunelu osłonę lewarka z mieszkiem do góry, potem z prawej strony lewarka jest taki jakby bolec w takiej prowadnicy, wystarczy go tylko wcisnąć i można ruszyć lewarkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info kwitecki;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności