Skocz do zawartości
Slaweeek

polo 9n3 nie działają szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w polo 9N3 z szybami. Mianowicie z przycisków w drzwiach kierowcy działa mi tylko szyba kierowcy pozostałę już nie. W poszczególnych drzwiach szyby działają przez 15 minut po rozłączeniu i ponownym podłączeniu klemy na aku, po tym czasie również są martwe. Wyczytałem, że problem może być w złym kodowaniu w modułach w drzwiach ale nie mogę sie z nimi połączyć (adresy bodajże 42 i 43). Ma ktoś może jakiś pomysł??

Komfort nie zwraca, żadnego błędu, can i central electric również czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem w polo 9N3 z szybami. Mianowicie z przycisków w drzwiach kierowcy działa mi tylko szyba kierowcy pozostałę już nie. W poszczególnych drzwiach szyby działają przez 15 minut po rozłączeniu i ponownym podłączeniu klemy na aku, po tym czasie również są martwe. Wyczytałem, że problem może być w złym kodowaniu w modułach w drzwiach ale nie mogę sie z nimi połączyć (adresy bodajże 42 i 43). Ma ktoś może jakiś pomysł??

Komfort nie zwraca, żadnego błędu, can i central electric również czysty.

 

Który rocznik tego polo?

O kodowaniu dużo jest tu,i widzę że szyby są kodowane w adresie 46 czyli module komfortu,nie widzę tam adresu 42 a 43 to Brake Assist

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, rocznik 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sobie poradziłeś ale prawdopodobnie problem leży w kostce która znajduje się w słupku jak ściągniesz tą gumę to będziesz miał do nich dostęp.

Prawdopodobnie dostała się woda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności