Skocz do zawartości
Mysta_bombasti

Odpowietrzanie zbiornika paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanko związne z problemem z ktorym mam nadzieje ze ktoś sie już spotkal a mianowicie:

Czy wiecie jak jest skonstruowany system odpowietrzając zbiornik paliwa? Pytam dlatego ponieważ po wymianie sondy lambda ( byc może to tylko zbieg okoliczności ) pokazał mi się bład odpowietrzania zbiornika paliwa ( 17881 powiązany z p1473 ) układ otwarty-przerwa i sądze żę byc moze gdzieś wypiołem wtyczkę lub przerwałem jakiś przewód ma ktoś z was może schemat tego układu lub pomysł gdzie i jak tego systemu poszukac. Czy jest jakaś dodatkowa pompa odpowietrzająca zbiornik paliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w 18t zaslepiłem caly system evap czyli odpowietrzanie zbiornika i wszystko dziala tylko czasami wyskakuje mi bład zwiazany z evapem .Wypadało by wywalic elektrozawór ktory znajduje sie na filtrze powietrza i we wtyczke wpiac odpowiedni rezystor i nie powinno łapac bleda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitermaj

witam

Chciał bym odświeżyć temat , Posiadam Passata 3B 1,9 tdi AHU mianowicie mój problem polega na tym że nie mogę tankować paliwa po prostu odbija mi pistolet i wylewa sie paliwo muszę bardzo wolno to robić gdyż paliwo powoli wlewa sie do zbiornika. Czy może miął ktoś podobny problem ? czy wina jest odpowietrzania ? Jak nacisnę odpowietrznik z lewej strony wlewu to słychać jak powietrze uchodzi ale to nie jest główne odpowietrzanie, wyciągnąłem te zawór z prawej strony wlewu z metalowa kolka wyczyściłem go nawet tankowałem bez niego i nic nie pomaga, proszę was o pomoc, może posiada ktoś schemat odpowietrzania zbiornika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek1

Witam i ja również sie podepnę , moja usterka zassysa powietrze do baku wyraznie słychac , brak mocy - moje pytanie gdzie znajduje sie zawor grawitacyjny ? Poz.

Edytowane przez Maniek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności