Skocz do zawartości
piotrek870918

znowu nie równa praca silnika 1.9d na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

na początku szukajki używałem;p.wymieniłem świece żarowe jak ost jakis kolega doradził i auto dalej nie równo pracuje na zimnym.silnik gdzies nie dopala jak by na jakiś gar,kopci ropą i szarpie tym silnikiem.jak sie troche podgrzeje jest ok.pytanie czy może to być wina wtryskiwaczy?? pyt2 czy cały kompletny wtryskiwacz pasuje z 1.9td do 1.9d? bo owe takie posiadam na zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli czujesz niespalona rope to moze byc wina lejacych wtryskiwaczy. rozumiem ze kopci na bialo. mozna by wymienic same koncowki wtryskow ale jak masz dojscie do calych to powinny pasowac choc reki sobie nie dam uciąc. ale czy masz pewnosc ze te ktore posiadasz z TD beda sprawne i czy zrobisz na nich 200km czy 25 000km. koszt nowych koncówek ok. 120PLN. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co sie dzisiaj dowiedzialem to wtryski od td niepasuja bo maja wieksze cisnienie a test wtrysków tez zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do tematu bo mam akurat to samo tym ze u mnie czasem puszcza na niebiesko dymek jak by nie mógł się przełamać, ale to nie zawsze ( oleju nie ubywa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli czujesz niespalona rope to moze byc wina lejacych wtryskiwaczy. rozumiem ze kopci na bialo. mozna by wymienic same koncowki wtryskow ale jak masz dojscie do calych to powinny pasowac choc reki sobie nie dam uciąc. ale czy masz pewnosc ze te ktore posiadasz z TD beda sprawne i czy zrobisz na nich 200km czy 25 000km. koszt nowych koncówek ok. 120PLN. POZDRAWIAM

Też tak myślę, ze to wtryski.

 

Wtryski od td raczej nie będą pasować do d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną nierównej pracy i całej reszty objawów o której piszesz może być również rozregulowana, lub po prostu zepsuta pompa wtryskowa. Jak masz możliwość to ją sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z dnia na dzien by sie rozlregulowała

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności