Skocz do zawartości
mnichu

B5 Sedan Spojlery na klapie

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad takim spojlerem jak na zdjęciu niżej. Chciałbym poznac jednak też Waszą opinię, może jakieś inne spojlery godne polecenia ? i wielka prosba do Was... mam tylko to zdjęcie. Ale jaka to firma spojlera ? gdzie takie cos najszybciej dostać ? (nie musi byc w kolorze)

 

 

 

c218463324.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?

 

Pasuje jak świni siodło :dodupy

 

Jak już spojler w sedanie to a'la te które były w audi s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem gdzieś jeszcze jedno zdjęcie ale mi sie gdzieś zapodziało. Szuakałem po allegro róznych passatów ze spojlerami ale naprawdę mało kto zakłada spojlery. Ten ze zdjecia nawet mi się własnie podoba, nie jest to jakas wysoka "płetwa" czy jakaś super tuningowa deska. Widziałem ten spojler na zdjęciu z innej strony i mi wpadł w oko. Choc muszę przyznać ze na tym zdjęciu za dobrze nie jest ukazany. Rozgladnę się za czymś z audi... ale takie poszukiwanie spojlera.... a później jego montaż moze się skończyć rozczarowaniem. Nie ma to jak zobaczyć dokładnie jak to wyglada na danym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie Lanosa i tam wstawiaj spojler a paska nie szpeć :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad takim spojlerem jak na zdjęciu niżej. Chciałbym poznac jednak też Waszą opinię, może jakieś inne spojlery godne polecenia ?
troche mi to wsią zalatuje i octavią :P ale to moja opinia ,a co do samego spojlera ,jak ci już tak zależy to szukałbym czegoś takiego jak już passat-boot-spoiler-4p.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojlery i inne plastiki to pasują do JDMu typu honda itp a nie do passata ale to oczywiście moje zdanie i postąpisz jak będziesz chciał.

W zbiorach znalazłem jeszcze taki, nie wygląda tragicznie ale tył troche przypomina vectre według mnie.

img1304ej.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup sobie Lanosa i tam wstawiaj spojler a paska nie szpeć :krzeslem

 

Wydaje mi się że nie widziałeś w życiu innego samochodu poza passatem :bezzebow

 

 

Adam204, Ten spojler jest dla mnie za płaski i zarazem tym samym "nudny"

 

Karol180, Epel1986 - wiem ze to jest wieśwagen ale nie róbmy wstydu ;)

 

 

Piotr1986, nigdy mi się nie podobały vectry :P

 

W mojej małej miejscowości coraz więcej zaczeło jeździć czarnych passatów i chciałem swojego wyróznić.. choć odrobinę ;)

 

pozdrawiam mniszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest też spoiler a'la kaczy kufer :lol2

Dla mnie w ogóle nie pasuje jaki by zrobili tunerzy spoiler...

 

http://imageshack.us/photo/my-images/230/8984801c00baf080.jpg/

ostatnio na drodze spotkałem takiego passata z tym dziwnym kufrem :D niezbyt to wyglądało..

 

a co do tematu to najbardziej "widzi" mi się ten płaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad takim spojlerem jak na zdjęciu niżej. Chciałbym poznac jednak też Waszą opinię, może jakieś inne spojlery godne polecenia ?

 

poprosiłeś o opinię to ją otrzymałeś

 

Wydaje mi się że nie widziałeś w życiu innego samochodu poza passatem :bezzebow

 

no to Cię zaskoczę bo kiedyś, kiedyś widziałem inne auto niż passat ba nawet byłem posiadaczem takiego krążownika szos a Ty rób sobie ze swoim autem co chcesz tylko potem nie dziw się jak trafisz na stronkę http://www.wiocha.pl bo płaski spojler Ci nie pasuje i chcesz się wyróżnić.

 

Pozdrawiam i będę bacznie obserwował w/w stronkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi,który założył wątek - chciałeś poznać opinię innych,więc sam jesteś sobie winien ;) a do passata rzeczywiście nie pasuje spoiler,raczej szpeci niż upiększa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu zaznaczę że nikogo nie chciałem... nie chce.. i nie mam zamiaru obrażać czy coś :)

 

nawet mogę dumnie napisać że jestem z POLSKIEJ PIEKNEJ wsi :) i nie wstydzę się tego :P

 

Ten płaski spojler mi sie nie podoba... no ale tematy o gustach zazwyczaj takie burzliwe sa ;)

 

Szukam dalej :) może cos w internecie znajde... no ale faktycznie.... do passata ciezko znaleźc coś gustownego. i zgadzam się że jest piękny bez niczego... ale człowiek jak sobie cos w głowie zakoduje... to wiecie jak to jest :) Ciezko sobie wybic głupie pomysly z głowy.

 

Powoli mnie już "ostudziliście" z tym spojlerem ale jeszcze sie zobaczy :jupi

 

pozdrawiam mniszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szuakałem po allegro róznych passatów ze spojlerami ale naprawdę mało kto zakłada spojlery.

 

Odpowiedź na pytanie "dlaczego mało osób zakłada spojler" jest chyba jasne, więc nie rób tego bo naprawdę jest dużo więcej rzeczy którymi możesz wyróżnić swojego Passata.

 

Licząc, że za spojler dasz 150zł + drugie tyle za malowanie to wychodzi 300zł. Za 300zł możesz już kupić na przykład obrysy komplet na przód + tył. Oczywiście trzeba też dokupić listwy (bądź wyciąć, o tym jest temat na forum), ale to dużo bardziej wyróżni Twoje auto i nie będzie przy okazji robić wiochy :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź na pytanie "dlaczego mało osób zakłada spojler" jest chyba jasne, więc nie rób tego bo naprawdę jest dużo więcej rzeczy którymi możesz wyróżnić swojego Passata.

 

Licząc, że za spojler dasz 150zł + drugie tyle za malowanie to wychodzi 300zł. Za 300zł możesz już kupić na przykład obrysy komplet na przód + tył. Oczywiście trzeba też dokupić listwy (bądź wyciąć, o tym jest temat na forum), ale to dużo bardziej wyróżni Twoje auto i nie będzie przy okazji robić wiochy :)

 

Pozdrawiam

 

polać mu - dobrze gada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinia

jak dla mnie to w passacie nie pasuje spoiler. Tylko dobre Alufegi i jest git:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności