Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tam z mila checia pojechal bo jeszcze w Walii nie bylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku bylo na samym dole uk ... Jak dla mnie bylo 635 km.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm... 497km,to jeszcze nie ma tragedii :)

HEHE ja mam naj dalej zapewne 690km :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, dajcie juz spokuj, kto ma najdalej, kto ma najblizej, - kufa co to konkurencja teraz bedzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehhhe .... My tylko staramy sie wytlumaczyc ze przejechanie tych kilkuset kilometrow raz do roku to wcale nie problem :P .... Luke moze odrazu teraz zapytam ... Jestes w stanie zalatwic wlepki na zlot ... chcialem zamowic ale bez sensu wysylac jak mozemy na zlocie to zalatwic ... jak dla mnie Biala Duza lub mala ... nie wiem ktora bedzie lepiej pasowac wiec wybiore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm szkoda ze wyjezdzam wlasnie 1 lipca do polandi :((

no coz moze next time.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się Adaś bo wygląda obiecująco :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak panowie odpowiadajac na miska pytanie na off i na luka wiadomosc, musze z przykroscia wyrazic ze i w tym roku nie dotre nad czym bardzo ubolewam:smutek kolejny zlot i kolejna lipa, nowych twarzy coraz wiecej przybywa i fajnie bylo by zapodac jakies bliższe znajomosci :party:alko:piwko a na usprawiedliwienie mam to ze mam juz urlop zaklepany na 1lipca i startuje do polandii wracam dopiero 21. myslalem ze moze cos sie uda skolowac wam jakis termin na czerwiec ale cos wczesniej,lub sierpien? no ale coz nikt pod moje widzimisie nie bedzie niczego ustalal,kazdy zabral glos i wypowiedzial swoje zdanie.jeszcze raz wielkie sorki :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i powiedzieli że "domków" nie wynajmują bo są prywatne. Cza dalej szukać.... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szukaj gdzieś w tamtej okolicy cycku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cycku

bajkę o wężu zna?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sssssss.....aj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie natknalem sie na cos takiego .... Dzwonilem ale nikt jak narazie nie odbieral ... Zostawilem wiadomosc i czekam na kontakt od nich ... Nie wiem jakie ceny ale widzac galerie maja zarowno karawany jak i pole namiotowe ... doijazd dla samochodow jest ... plaza pod nosem ... basen i takie tam ...

 

Jak tylko bede wiedzial cos wiecej to dam znac i ewentualnie przekaze komus dalsze zalatwianie gdyz w piatek wyjezdzam na trzy tygodnie i nie bede w stanie dopiac wszystkiego sam ...

 

Dajcie znac co o tym myslicie

 

http://www.ukcampsite.co.uk/sites/details.asp?revid=2525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spox żeby sie nie okazało ze karawany prywatne też...:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie natknalem sie na cos takiego .... Dzwonilem ale nikt jak narazie nie odbieral ... Zostawilem wiadomosc i czekam na kontakt od nich ... Nie wiem jakie ceny ale widzac galerie maja zarowno karawany jak i pole namiotowe ... doijazd dla samochodow jest ... plaza pod nosem ... basen i takie tam ...

 

Jak tylko bede wiedzial cos wiecej to dam znac i ewentualnie przekaze komus dalsze zalatwianie gdyz w piatek wyjezdzam na trzy tygodnie i nie bede w stanie dopiac wszystkiego sam ...

 

Dajcie znac co o tym myslicie

 

http://www.ukcampsite.co.uk/sites/details.asp?revid=2525

 

jakies nowe wiesci??

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem juz chyba z 30 razy od trzech dni ... Nikt nie odbiera telefonu ... Jedynie automatyczna sekretarka zeby zostawic swoje dane i oddzwonia ... wiadomosci tez chyba ze 3 zostawilem... Wyslane maile i nic ... Trzeba odpuscic to miejsce bo nawet jakby odebrali to pozniej moga byc problemy z kontaktem znow wiec nie ma sensu ...

 

Szukam dalej ... jak cos znajde dam znac choc jak mowilem w piatek wyjezdzam na trzy tygodnie i nie wiem czy zdolam cos zalatwic ...

 

Dlatego tez panowie do wszystkich prosba zeby kazdy sprobowal szukac czegos tak zeby w koncu cos znalezc ... Jesli tylko wszystkim nam zalezy zeby spotkac sie pod koniec czerwca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mam kolege w Banks koło Southport i podpowiedział mi to miejsce moze je znasz:http://www.harrisonholidays.com/index.php/our-parks/riverside/about-the-park.html

Jest na forum jeszcze jeden kolega z Southport moze podjedzcie tam na miejsce i zobaczcie jak tam jest...

 

---------- Dodano o 21:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:15 ----------

 

Widze ze są nawet wigwamy heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bys byl to dzwon 07545550839 Sebastian.

jasne jak bys sie gdzies wybieral to daj znac moze sie jakos dogadamy i polecimy razem.

 

nie ma problemu namiar mam jak bede w tamtych stronach to sie zdzwonimy i spodkamy jesli nie to przed zlotem zadzwonie i dogadamy sie co do drogi bo razem bedzie razniej,pozdrawiam.

 

---------- Dodano o 22:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:52 ----------

 

w trzech ??

to jak ja bym sie dolaczyl to by bylo czterech ??

a jeszcze raz gdzie to jest ??

 

spoko im wiecej tym lepiej fajnie bedzie tak mysle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jade na niemcy do poniedzialku a pozniej lece w czwartek na wczasy. W sumie mam 50 km do southport wiec jesli tylko bedzie z kim pogdac po 18.00 to pojade po pracy i sie dowiem. Ale zadzwonie tam jeszcze jutro i napisze wam czy cos wiem jeszcze przed samym wyjazdem.

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadzwonione i zalatwione !!!!!!!!

 

Adres internetowy miejsca : http://www.harrisonholidays.com/index.php/our-parks/riverside/about-the-park.html

 

Adres Miejsca : Riverside Touring and Holiday Home Park , Southport New Road, Banks, Southport ,PR9 8DF

T: 01704 228886

 

Jak narazie mam tylko podstawowe informacje ze mozemy przyjechac .. przyjma nasza wieksza grupe bez problemu ... sa zarowno domki jak i pola namiotowe ...

 

Wynajecie domku jest mozliwe na conajmniej 3 noce i koszt to 278 F ( nie wiem tylko czy to 2 czy 3 sypialnie )

 

Namiot na 3 noce 54 funty ( na jedna noc 17 - 18 f )

 

Sa to ceny ktore obowiazuja przy pojedynczym wynajeciu ale jesli tylko zbierzemy ekipe to ceny maja ponoc radykalnie ulec zmianie.

 

W tym momencie potrzebuje tylko jednej informacji a dokladnie listy osob ktore sa chetne na przyjazd i zaplacic kalcje ktora bedzie napewno niewielka ale napewno trzeba bedzie przy rezerwacji wplacic jakas kwote.

 

Prosze o podanie kilku informacji wpisujac sie na Liste podobnie jak ja juz teraz :

 

LISTA

 

1. Misiekeg3 + zonka ( 2 os. Namiot ) - Od piatku do niedzieli ( 2 noce ) TEL : 07972787299

2. .....

3. .....

4. .....

 

Czekam na liste do Wtorku 08.05.2012 gdyz pozniej lece na urlop i jesli chcemy cos zalatwic to musze zrobic wstepna rezerwacje przed urlopem.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze lista bedzie dlugaaaa :D :D :D

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności