Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja jestem swiezy na tym forum i nie zabieram głosu w tematach które miały miejsce wczesniej(chodzi mi tu o Adama)

Nie rozumiem jednak pewnych zachowań niektórych osób:

 

Grzegorz ja od Ciebie kupiłem BRA i ja do Ciebie dzwoniłem wiec nie wpadaj w paranoję...:)))

 

Białek co ma znaczyć Twoja prywatna wiadomość do mnie??? człowieku nawet mnie nie znasz a na tak wiele sobie pozwalasz...

nastepnym razem sie zastanów co piszesz i do kogo!!!

 

Dla scisłosci i do wiadomosci wszystkich mam na imie Andrzej a nie Adam i nie podszywam sie pod nikogo!!!

Pare osób z forum miało okazje mnie poznac na Dubsach i pare na ostatnim zlocie, wiec nie zycze sobie zeby mnie ktos oczerniał.

 

Pozdro dla wszystkich.:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Białek co ma znaczyć Twoja prywatna wiadomość do mnie??? człowieku nawet mnie nie znasz a na tak wiele sobie pozwalasz...

nastepnym razem sie zastanów co piszesz i do kogo!!!

 

Andrzej w przeciwienstwie do ciebie prywatne sprawy zalatwiam na pw a nie publicznie, mysle ze w tym wieku powinienes brac takie zeczy pod uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej nie wpadam w paranoje, jesli Cie urazilem przepraszam, jesli sie myle sory i milkne ale jak dzwoniles to dalbym sobie cokolwiek odciac ze to Adam... nie znam Cie z reala i nie wiem jak w realu brzmnisz ale przez telefon brzmisz jak Adam... jesli nie znasz sprawy Adama to poczytaj, chyba warto sie z ta lektura zapoznac zebys wiedzial z kim masz doczynienia zeby pozniej klopoty niepotrzebne nie wynikly to takie delikatne ostrzezenie, wydamal kogos na kase wiec taki z nigo kolega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość goldpedro

witam wszystkich mam prosbe czy ktos moglby mi najlepiej na pw w szczegulach wyjasnic o co chodzi z tym adamem i stavrosem z gory bardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam prosbe czy ktos moglby mi najlepiej na pw w szczegulach wyjasnic o co chodzi z tym adamem i stavrosem z gory bardzo dziekuje

 

powinieniś doskonale wiedzieć o co chodzi z tym stavrosem skoro masz go na liście znajomych i mieszkasz w tym samym mieście co on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stavros- nieszkodliwy wariat,niepoprawny optymista i narcyz,wydaje mu się,że jest mechanikiem.

Adam-ożenił forumowiczom kilka trefnych gratów i wypiął się gdy trzeba było kasę oddać.

To tak w skrócie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko zostało powiedziane, a nawet więcej.

 

Uznaje koniec dyskusji.

 

Ps.następny wątek o złocie już w przyszłym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności