Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce suchutkie... Na polu obok jest pare mokrych miejsc... Zero deszczu jak dotychczas... Jedynie jakies delikatne chmurki i wiatr jak zawsze... Temperatura 20,5 stopnia... Grill juz stoi ;) jeszcze masz czas adam zebyb sie namyslic...

 

---------- Dodano o 17:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:18 ----------

 

udanej imprezki! i pogody zycze !

 

dzieki romeo.. Szkoda ze nie wpadniesz do nas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejsce suchutkie... Na polu obok jest pare mokrych miejsc... Zero deszczu jak dotychczas... Jedynie jakies delikatne chmurki i wiatr jak zawsze... Temperatura 20,5 stopnia... Grill juz stoi ;) jeszcze masz czas adam zebyb sie namyslic...

 

---------- Dodano o 17:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:18 ----------

 

 

dzieki romeo.. Szkoda ze nie wpadniesz do nas ...

 

z mila checia to jest kolejny zlot gdzie mnie nie bedzie, na ostatnim juz wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, ale w nocy bo jeszcze bylem na noc w pracy, mialem wypadek noi niestety spedzilem prawie 1.5mc w domu :dodupy, w poniedzialek startuje do polandii po przyjezdzie lykne za wasze spotkanie

 

---------- Dodano o 17:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:32 ----------

 

a tym czasem bawcie sie dobrze :fala:wesolyromek:alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze masz czas adam zebyb sie namyslic...

Nie da rady już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spidi ... Co z toba ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dojadę, musiałem rano do banku wpaść i zeszło się trochę :dodupy

Chciałem choćby na chwilę wpaść ale dopiero po 14tej byłem gotowy.

Do następnego razu...

Jak pogoda,mam nadzieję że Wam dopisała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.... wiesz ze tak jak bylo ustalane ja w czwartek zalozylem za wszystkich ktorzy nie wplacili bo przy rezerwaacji musielimy zaplacic... wiec licze na twoja wplate na moje konto 36 funtow .... pozdro..

 

---------- Dodano o 20:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:16 ----------

 

sorki pomylka.... miAles zaplacone....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlocik dal rade bylo ciekawie pozdrawiam,tych ktorych poznalem i tych tkorych jeszcze nieznam,czekam na nastepny zlocik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zlocik dal rade bylo ciekawie pozdrawiam,tych ktorych poznalem i tych tkorych jeszcze nieznam,czekam na nastepny zlocik

a gdzie foto relacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Zlocik dal rade bylo ciekawie pozdrawiam,tych ktorych poznalem i tych tkorych jeszcze nieznam,czekam na nastepny zlocik;)

 

fajnie ze sie udalo, sorry Mariusz, ze nie jechalem, ale mialem zawal w pracy i wolnego nie dali :sciana

moze nastepnym razem :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto relacja napewno bedzie ale daj chwile kazdemu zeby dojsc do siebie :P hehehe

 

Chlopaki ( mowiac do tych ktorych nie bylo ) Mam nadzieje ze w przyszlym roku w koncu zrobimy zlot na wielkim poziomie z duza iloscia aut. Nie bedzie wymowek ze pogoda niepewna ( kurna ... jak mi ktos pokaze dni w UK w ktorych pogoda jest pewna to stawiam flaszke ... ) za caly weekend pokropilo w sobote popoludniem chwile i w niedziele wczesnym ranem ...

Jesli biore urlop na wyjazd to jaka mozliwoscia jest nagle zeby ten urlop cofnieto ... nagle nikt urlopu nie dostal...

 

Sorki panowie ale z taka organizacja to mnie juz sie niedlugo nie bedzie chcialo dupy ruszyc bo po co ... zadzwonie do tych chlopakow co byli i umowimy sie na domowke bo inaczej to wszystko nie ma sensu...

 

IMPREZA BYLA PRZEDNIA ... WIELKI SZACUN I POZDRO DLA TYCH KTORZY SIE POJAWILI

 

LUBU DUBU , LUBU DUBU .... ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurna ... jak mi ktos pokaze dni w UK w ktorych pogoda jest pewna to stawiam flaszke ...

 

3 lata z rzedu na kazdej E38 nie padalo i pogoda byla jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki panowie ale z taka organizacja to mnie juz sie niedlugo nie bedzie chcialo dupy ruszyc bo po co ... zadzwonie do tych chlopakow co byli i umowimy sie na domowke bo inaczej to wszystko nie ma sensu...

Spoko.

Ja pogodę sprawdzałem na necie przez tydzień i miało padać. Więc nie będę dymał 4 godziny autem żeby się przekonać czy to prawda czy nie. I wydaje mi się że to wystarczający powód na nieobecność. Trzeba było się zdecydować na tą domówkę odrazu, wtedy to inna sprawa...

 

---------- Dodano o 22:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:10 ----------

 

3 lata z rzedu na kazdej E38 nie padalo i pogoda byla jak ta lala

i dlatego w tym roku też się piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dlatego w tym roku też się piszę

 

no grunt to dobra organizacja i nawet deszcz nie grozny, co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki panowie ale z taka organizacja to mnie juz sie niedlugo nie bedzie chcialo dupy ruszyc bo po co ...

Misiek - kliknij tam u gory "pierwszy" i przeczytaj posta nr 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Foto relacja napewno bedzie ale daj chwile kazdemu zeby dojsc do siebie :P hehehe

 

Chlopaki ( mowiac do tych ktorych nie bylo ) Mam nadzieje ze w przyszlym roku w koncu zrobimy zlot na wielkim poziomie z duza iloscia aut. Nie bedzie wymowek ze pogoda niepewna ( kurna ... jak mi ktos pokaze dni w UK w ktorych pogoda jest pewna to stawiam flaszke ... ) za caly weekend pokropilo w sobote popoludniem chwile i w niedziele wczesnym ranem ...

Jesli biore urlop na wyjazd to jaka mozliwoscia jest nagle zeby ten urlop cofnieto ... nagle nikt urlopu nie dostal...

 

Sorki panowie ale z taka organizacja to mnie juz sie niedlugo nie bedzie chcialo dupy ruszyc bo po co ... zadzwonie do tych chlopakow co byli i umowimy sie na domowke bo inaczej to wszystko nie ma sensu...

 

IMPREZA BYLA PRZEDNIA ... WIELKI SZACUN I POZDRO DLA TYCH KTORZY SIE POJAWILI

 

LUBU DUBU , LUBU DUBU .... ...

 

 

 

NIECH NAM ZYJE...

 

 

Pozdro dla wszystkich, którzy byli. Dla tych których nie było też:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no grunt to dobra organizacja

:ok:

czekamy na zdjecia ze Spotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze i na e38 nie padalo ale rok temu w newque tez w piatek lalo a caly weekend byl ladny... Tu nie chodzi o to zeby na kpgos narzekac ale majac tyle aut w klubie troche jest przykro kiedy pojawia sie 6 aut... impreza tak czy inaczej byla przednia....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no grunt to dobra organizacja i nawet deszcz nie grozny, co nie

Dobrze gadasz Zibi a wiadomo juz w jakie dni jest ED38 w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edition 38 2012

Friday 31st August - Sunday 2nd September 2012

 

More details TBC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekamy sie na te zdjecia czy nie?? bo cos mi sie wydaje ze nie ma co ogladac...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności