Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zadzwonione i zalatwione !!!!!!!!

 

Adres internetowy miejsca : http://www.harrisonholidays.com/index.php/our-parks/riverside/about-the-park.html

 

Adres Miejsca : Riverside Touring and Holiday Home Park , Southport New Road, Banks, Southport ,PR9 8DF

T: 01704 228886

 

Jak narazie mam tylko podstawowe informacje ze mozemy przyjechac .. przyjma nasza wieksza grupe bez problemu ... sa zarowno domki jak i pola namiotowe ...

 

Wynajecie domku jest mozliwe na conajmniej 3 noce i koszt to 278 F ( nie wiem tylko czy to 2 czy 3 sypialnie )

 

Namiot na 3 noce 54 funty ( na jedna noc 17 - 18 f )

 

Sa to ceny ktore obowiazuja przy pojedynczym wynajeciu ale jesli tylko zbierzemy ekipe to ceny maja ponoc radykalnie ulec zmianie.

 

W tym momencie potrzebuje tylko jednej informacji a dokladnie listy osob ktore sa chetne na przyjazd i zaplacic kalcje ktora bedzie napewno niewielka ale napewno trzeba bedzie przy rezerwacji wplacic jakas kwote.

 

Prosze o podanie kilku informacji wpisujac sie na Liste podobnie jak ja juz teraz :

 

LISTA

 

1. Misiekeg3 + zonka ( 2 os. Namiot ) - Od piatku do niedzieli ( 2 noce ) TEL : 07972787299

2. .....

3. .....

4. .....

 

Czekam na liste do Wtorku 08.05.2012 gdyz pozniej lece na urlop i jesli chcemy cos zalatwic to musze zrobic wstepna rezerwacje przed urlopem.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze lista bedzie dlugaaaa :D :D :D

 

Andrew uk + żona (2 os+namiot lub domek jesli beda chetni do wspólnego zamieszkania - tez 2 noce)

 

mój kolega tam był osobiscie i rozmawiał tez mówili ze nie ma problemu ale przede wszystkim musimy wiedziec ile osób bedzie no i zebrac jakies wpłaty na zaliczke, tak zeby to miało ręce i nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co panowie ? Ja juz wracam do domu za kilka godzin i nusze wiedziec czy cos zalatwiac czy nie a jak narazie praktycznie brak odzewu... Co jest z wami ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spidi + rodzina,namiot ,pt-nd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co panowie ? Ja juz wracam do domu za kilka godzin i nusze wiedziec czy cos zalatwiac czy nie a jak narazie praktycznie brak odzewu... Co jest z wami ????

 

 

ja muszę czekać na mojego GM'a który wraca w czwartek z wakacji :) wtedy się zobaczy czy mi wolne da :) ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja na razie nie moge powiedziec na 100% czy bede czy nie- zona leci do pl albo weekend wczesniej albo w wlasnie wtedy kiedy bedzie zlot. jak sie uda to sie dopisze pozniej, pewnie nei bedzie problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTA

 

1. Misiekeg3 + zonka ( 2 os. Namiot ) - Od piatku do niedzieli ( 2 noce ) TEL : 07972787299

2. Andrew uk + żona (2 os namiot lub domek jesli beda chetni do wspólnego zamieszkania ) Od piatku do Niedzieli

3. Spidi + rodzina,( 3 os. Namiot ) Od piatku do niedzieli ( Spidi jesli mozesz podaj ilosc osob ) :)

5. .....

6. .....

 

 

ArekMalisz - Czekamy na potwierdzenie

g-b - Czekamy na potwierdzenie

 

 

Ja niestety nie bede w stanie juz podjechac do nich bo jutro wyjezdzam z UK ale jesli mozecie to wpisujcie sie na liste a ja postaram sie jakos to zalatwic przy pomocy innych z forum...

 

Panowie Pamietajcie ze jedynie szybkie stworzenie listy pozlowi nam na zorganizowanie tego zlotu poniewaz nie mamy zbyt wiele czasu na potwierdzenie rezerwacji ... Jesli z tym sie nie uporamy to niestety tegoroczny zlot bedziemy musieli odwolac !!!!!

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razem 3 osoby Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem dodac ze tam jest tez paintball gdzies obok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na namiot a dopiero teraz bo dzis wrócilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na liste do Wtorku 08.05.2012
:blink czy rozumiem ze lista juz jest zamknieta? W tym przypadku to chyba Adam sie nie zalapales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, z taką ilością ludzi to nikt się nie załapał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista nie jest zamknieta ... Adam dopisz sie do listy jak nalezy ... ilosc osob od kiedy do kiedy itp ... Jak wroce tydzien z urlopu to bede sie staral cos zalatwiac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTA

 

1. Misiekeg3 + zonka ( 2 os. Namiot ) - Od piatku do niedzieli ( 2 noce ) TEL : 07972787299

2. Andrew uk + żona (2 os namiot lub domek ) Od piatku do Niedzieli

3. Spidi + rodzina,( 3 os. Namiot ) Od piatku do niedzieli

4. Adam75pl ( 1 os. Namiot ) Od piatku do niedzieli

5. .....

6. .....

 

 

ArekMalisz - Czekamy na potwierdzenie

g-b - Czekamy na potwierdzenie

 

 

 

czy rozumiem ze lista juz jest zamknieta? W tym przypadku to chyba Adam sie nie zalapales.

 

Lista nie jest zamknieta ... choc mysle ze musimy sie wszyscy zdecydowac i za tydzien po powrocie z urlopu bede rezerwowal pole na tyle osob ile bedzie na liscie ... reszcie nie gwarantuje ze bedzie mozna dolaczyc bo jest to pole bardzo blisko morza i o dosc duzej popularnosci.

Dlatego tez prosze o szybkie decyzje...

 

chciałem dodac ze tam jest tez paintball gdzies obok

 

Jak tylko bedzie paintball to mozemy nad tym pomyslec :)

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieznana ilosc osob !!! ) Nieznany termin !!!

1 osoba piątek-niedziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piatek niedziela 3 osoby i namiot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTA

 

1. Misiekeg3 + zonka ( 2 os. Namiot ) - Od piatku do niedzieli ( 2 noce ) TEL : 07972787299

2. Andrew uk + żona (2 os namiot lub domek ) Od piatku do Niedzieli

3. Spidi + rodzina,( 3 os. Namiot ) Od piatku do niedzieli

4. Adam75pl ( 1 os. Namiot ) Od piatku do niedzieli

5. Marineo ( 3os. Namiot ) Od piatku do niedzieli

6. Rafal ( 2os. Namiot ) od piatku do niedzieli

7. .....

 

ArekMalisz - Czekamy na potwierdzenie

g-b - Czekamy na potwierdzenie

 

 

Oby tak dalej :)

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko zalatwione. Mamy rezerwacje jaka narazie na 6 namiotow. Cena za dwie noce z piatku na sobote i z soboty na niedziele to 36 funtow. Jedna wazna sprawa to ze musimy zaplacic wczesniej zeby rezerwacja byla pewna. Wiec jak wroce do domu to podam wam moj numer konta zeby wplacic i ja sie pofatyguje i pojade jeszcze raz zeby to zaplacic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wszystko zalatwione. Mamy rezerwacje jaka narazie na 6 namiotow. Cena za dwie noce z piatku na sobote i z soboty na niedziele to 36 funtow. Jedna wazna sprawa to ze musimy zaplacic wczesniej zeby rezerwacja byla pewna. Wiec jak wroce do domu to podam wam moj numer konta zeby wplacic i ja sie pofatyguje i pojade jeszcze raz zeby to zaplacic :D

 

Podaj bank i numer konta to wysle ci pieniadze bo jade w sobote 2 czerwca do polski,wyslalem Ci wiadomosc prywatna ale widocznie nieczytales,czekam na wiadomosc dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak ja pisalem podaje numer konta...

 

Nie ukrywam ze najlepiej bylo by wplacic jak najszybciej zebym mogl juz jechac i zakonczyc sprawe rezerwacji ... Ale jak mowilem musimy wplacic poprostu troszke wczesniej wiec moge poczekac tak do piatku 22.06.2012 bo rozumiem ze ktos moze teraz nie miec i ja w ostatni weekend przed zlotem podjade i wplace ... Chyba ze wszyscy wplaca wczesniej to wtedy bedzie git i zalatwie to wczesniej...

 

NUMER KONTA :

 

Michal Druzkawiecki

Halifax Bank

sort code : 11-04-66

account : 01674431

 

Kwota jak pisalem wyzej to 36 FUNTOW za dwie noce za namiot na standardowym polu...

 

Wplacajac w tytule podajcie swoj nick z forum tak abym mogl bez problemu zorientowac sie kto wplacil :D PODZIEKOWAL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa wysłana do 2 godz na koncie - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności