Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja chetnie sie dolacze do zlotu termin jak dla mnie to druga polowa czerwca,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja rowniez dolaczam sie do zlociku i tak jak w tamtym roku nie zawiode ... termin czerwiec , lipiec , sierpien itp .... jak dla mnie bez znaczenia ...

Moze faktycznie tym razem pomyslimy gdzies o okolicach walii skoro w tamtym roku bylismy na samym dole :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Ja również dolączam sie do zlociku,jestem z Southport wiec na samym dole lub na gorze mi nie odpowiada ale sam nie jestem:Pa co do terminu to obojetnie kiedy...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakies propozycje, czy tylko bedziecie gadac, ze jestescie chetni i gotowi? podajcie jakies konkrety, co, gdzie, kiedy, jakie koszta, co na sniadanie itp a moze wtedy bedzie jakas szansa.

tak jak bylo wspomniane, i moglo by to miec swoje miejsce w okolocach centrum "wyspy", zeby kazdy mial jak najblizej - to chyba glowne kryterium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie jade na urlop na trzy tygodnie wiec ciezko bedzie cos zalatwic chyba ze nic nie znajdziecie do konca maja to wtedy po powrocie zaczne intensywnie szukac w naszych rejonach m.in. walia , lake district ...

 

 

widze misiek ze paska nie sprzedales ..... madra decyzja - szkoda kasy i pracy wlozonej w niego

 

Nie niesprzedalem... udalo sie zalatwic wszystko bez sprzedazy i bardzo sie z tego ciesze ... wlasnie skonczylem prawie zabudowe bagaznika ... i dodalem fotke na swoim temacie ...

 

 

Ja również dolączam sie do zlociku,jestem z Southport wiec na samym dole lub na gorze mi nie odpowiada ale sam nie jestema co do terminu to obojetnie kiedy...Pozdrawiam

 

Mieszkalem w southport przez kilka lat ... teraz mieszkam w Chorley ale w southporcie czesto jestem bo to tylko 30 km odemnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc coś na temat: http://www.glanllyn.com/glanllyn-lakeside.htm

Walia nad jeziorkiem, byłem kiedyś w tamtych okolicach, widoki dech zapierają. Godzinka jazdy i jesteśmy u podnóża najwyższego szczytu w Walii a co ciekawe, można tam wjechać kolejką.

Co myślicie?

 

Ceny: http://www.glanllyn.com/Glanllyn%20pitch%20fees.pdf

 

---------- Dodano o 23:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:23 ----------

 

Albo pojechać po całości jeśli zbierze się wystarczająco dużo ludzi i coś takiego wynająć :)http://www.lovetoescape.com/rrps/holiday_property/wendon_self_catering_holiday_apartments_north_wales-50580.html

http://www.wendonholidays.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc coś na temat: http://www.glanllyn.com/glanllyn-lakeside.htm

Walia nad jeziorkiem, byłem kiedyś w tamtych okolicach, widoki dech zapierają. Godzinka jazdy i jesteśmy u podnóża najwyższego szczytu w Walii a co ciekawe, można tam wjechać kolejką.

Co myślicie?

 

Ceny: http://www.glanllyn.com/Glanllyn%20pitch%20fees.pdf

 

---------- Dodano o 23:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:23 ----------

 

Albo pojechać po całości jeśli zbierze się wystarczająco dużo ludzi i coś takiego wynająć :)http://www.lovetoescape.com/rrps/holiday_property/wendon_self_catering_holiday_apartments_north_wales-50580.html

http://www.wendonholidays.co.uk/

 

jak dla mnie pole namiotowe lub domek do super pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba ... jedyny prawdopodobny problem to to ze pole namiotowe z karawanami bedzie bezpieczniejsze. Jesli wynajmniemy ten dom i bedzie tak jak w tamtym roku ze przyjechalo 25 % osob ktore potwierdzily przyjazd to pozostali zostana w czarnej d .... no chyba ze zaplaca drugie tyle za nocleg .... Nie wiem tylko czy na tym polu namiotowym mozna wynajac tez karawany ??? bo z tego co wiem jest kilka osob ktore pod namiot nie pojada ze wzgledu na male dzieci ( m.in. Chudy_lis ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert sie pod namiot nie nadaje- z prostego wzgledu- namiot nie ma okien a ostatnio mu okno sie przydalo!!;)

ale do rzeczy: my bylibysmy chetni, no i raczej karawan/domek bo namiot odpada ze wzgledu na pociechy. troche daleko ta miejscowka ode mnie ktora podal Adasko ale damy rady;)

ktos ma jakas idee co do terminu?? my bedziemy raczej 2 dni, moze 3 od piatku wieczor lub soboty rano z tego wzgledu ze mam juz malo urlopu i lipa...ale trzeba cos myslec o spotkaniu bo maj na karku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche daleko ta miejscowka ode mnie ktora podal Adasko

nie marudz bo wpier-l bedzie

mam juz malo urlopu

sika wezmiesz i dasz rade :lol

 

 

ktos ma jakas idee co do terminu??

to ja pierwszy...

moze przelom czerwca i lipca? 29.06-01.07 :??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sika wezmiesz i dasz rade

jak zwykle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Luk,termin pasuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie marudz bo wpier-l bedzie

:dobrze

 

 

sika wezmiesz i dasz rade

 

jak zwykle

Rozwiązane

 

 

przelom czerwca i lipca? 29.06-01.07

 

,termin pasuje

Nic dodać, nic ująć - już notuję w kalendarzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam napisac - pasi ;)

sam chcialem zaproponowac walie bo dzis w robocie ogladalem katalogi z karawanami.

Michal z Kasia napewno tez sie beda pisac na to ale to dopiero potwierdze jak wroca z pl.

 

 

A jedzie ktos na UK Passats w tym roku. 2-3 czerwca. Namiotowanie za darmo.

Z tego wzgledu ze rok temu zlocik ukpassat byl cianki to w tym polaczyli go z DUB MANIA.

Bedzie MOC ;)

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mam napisac - pasi ;)

sam chcialem zaproponowac walie bo dzis w robocie ogladalem katalogi z karawanami.

Michal z Kasia napewno tez sie beda pisac na to ale to dopiero potwierdze jak wroca z pl.

 

 

A jedzie ktos na UK Passats w tym roku. 2-3 czerwca. Namiotowanie za darmo.

Z tego wzgledu ze rok temu zlocik ukpassat byl cianki to w tym polaczyli go z DUB MANIA.

Bedzie MOC ;)

 

 

ja z Shawnem nad tym myślimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak dla mnie termin zaproponowany przez Luke koniec czerwca poczatek lipca pasuje,jesli zlot odbedzie sie w tych dniach ja bede na pewno,jak dla mnie pole namiotowe jest ok;) Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy na zlotach nie pamietam jak sie klade spac wiec mi czy tam namiot czy sama karimata i spiwor na dworze czy spanie w aucie pasuje ;)

Musi byc tylko duzo alko hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega z Southampton, moj sasiad prawie :nono

jakies 40 min drogi oddalony jestem, Andover :nono

 

Witam kolege, bywam w Andover czasami tam pracuje wiec mozemy sie poznac jak bede w robocie,podaj jakies namiary na siebie to sie zdzwonimy. Noi jakby co to na zlot by sie razniej lecialo;)

 

---------- Dodano o 21:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:32 ----------

 

Ja nigdy na zlotach nie pamietam jak sie klade spac wiec mi czy tam namiot czy sama karimata i spiwor na dworze czy spanie w aucie pasuje ;)

Musi byc tylko duzo alko hehehe

 

Mi niestety nie jest to obojetne gdzie i podczym spie iz mam rodzine i na zlot sie z nia wybieram jednak nie ukrywam ze byl czas w zyciu ze tez mnie to nie bardzo interesowalo,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja pierwszy...

moze przelom czerwca i lipca? 29.06-01.07

 

Jestem za .... kalendarz w dlon i zanotowane ....

 

 

troche daleko ta miejscowka ode mnie ktora podal Adasko ale damy rady

 

W tamtym roku my bylismy u was wiec w tym roku wy przyjedziecie do nas :P

 

 

A jedzie ktos na UK Passats w tym roku. 2-3 czerwca. Namiotowanie za darmo.

Z tego wzgledu ze rok temu zlocik ukpassat byl cianki to w tym polaczyli go z DUB MANIA.

Bedzie MOC

 

A gdzie to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pisze w tym terminie akurat tydzien wczesniej wracam z PL.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności