Skocz do zawartości
maciekk

obniżenie spalania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy już ktoś z użytkowników forum zastanawia się nad założeniem generatora HHO do pasia.

Osobiście widziałem taką instalacje w vektrze z 2007r chyba 1,9 cdti klient jest zadowolony ma niezego kopa i mniej pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy już ktoś z użytkowników forum zastanawia się nad założeniem generatora HHO do pasia.

Osobiście widziałem taką instalacje w vektrze z 2007r chyba 1,9 cdti klient jest zadowolony ma niezego kopa i mniej pali

 

Ale po sssso ?

Przecież wiadomo, że paSSki w tejdiku w większości przypadków palą ok. 2,97482 l/100 km średnio (przy ciężkiej nodze) - jest nawet taki wątek na forum "ile mln kilometrów przejedziesz na pełnym baku ? "

A właściciele legendarnych AFN-ów to muszą nawet odlewać wahe bo im w bakach wręcz przybywa :):.

A jak powszechnie wiadomo mają przy tym taką moc, że na 4 , 5-tym biegu zwijają asfalt.

Edytowane przez tomery
wyrzuty sumienia z powodu złośliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po sssso ?

Przecież wiadomo, że paSSki w tejdiku w większości przypadków palą ok. 2,97482 l/100 km średnio (przy ciężkiej nodze) - jest nawet taki wątek na forum "ile mln kilometrów przejedziesz na pełnym baku ? "

A właściciele legendarnych AFN-ów to muszą nawet odlewać wahe bo im w bakach wręcz przybywa :):.

A jak powszechnie wiadomo mają przy tym taką moc, że na 4 , 5-tym biegu zwijają asfalt.

 

Potwierdzam dziś odlałem 52 litry - znajomy na BP odkupuje ode mnie bo lepsze paliwo od Ultimate'a :P

Edytowane przez bochum80
wurzuty sumienia z powodu literówki w słowie Ultimate - po konsultacji z Google poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam dziś odlałem 52 litry - znajomy na BP odkupuje ode mnie bo lepsze paliwo od Ultimate'a :P

Takie ono lepsze,zapewne niż autosugestia.Kiepskiej jakości mamy paliwko i tyleż.Swego czasu tankowałem ON ekstra z Białorusi,ależ pasek szedł,niczym paliwo lotnicze...:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie ono lepsze,zapewne niż autosugestia.Kiepskiej jakości mamy paliwko i tyleż.Swego czasu tankowałem ON ekstra z Białorusi,ależ pasek szedł,niczym paliwo lotnicze...:kciuki

akurat, innego jak rakietowe to tam nie posiadają :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę was , takie cuda !!! Szkoda że jeszcze nikt nie wspomniał o magnetyzerach :zeco

Powiem wam tyle jedyny sposób na obniżenie spalanie to

1.Dobre paliwo

2.Własna prawa noga

Zamiast pchać jakieś wynalazki pod maskę lepiej zapoznać się z lekturą ekodrivingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy już ktoś z użytkowników forum zastanawia się nad założeniem generatora HHO do pasia.

Osobiście widziałem taką instalacje w vektrze z 2007r chyba 1,9 cdti klient jest zadowolony ma niezego kopa i mniej pali

 

Tak ,zakładałem do b5 2004 1.9 tdi wynik to o 100 km mniej na zbiorniu z tym ustrojstwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

January111 a ty jesteś z tych Jerzmanowic koło Woli Kalinowskiej? :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności