Skocz do zawartości
alvaro

Czy ktoś kupowal obudowe kluczyka ?

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak chlopaki pisza - nie przelozyles transpondera. uwazaj bo mozna latwo go uszkodzic. bedzie najprawdopodobniej wklejony w obudowe. zapusc pare kropli zmywacza do paznokci i zostaw na godzinke to klej sie rozpusci a przynajmniej powinien

 

dzięki za cenne info. za chwilę będę próbował ;)

 

 

transponder przełożony = problem rozwiązany :) wszystko działa jak powinno. jeszcze raz dzięki chudy_lis za podpowiedź jak skutecznie go wyjąć. patent ze zmywaczem bardzo pomocny ;)

 

dzięki wszystkim i pozdrawiam!

Edytowane przez kajko-pl
problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie trochę temat.

Mam pytanie odnośnie obudowy kluczyka.

Czy do kluczyka zwykłego (nie scyzoryka) można kupić obudowę typu scyzoryk,przełożyć grot i będzie wszystko pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopie trochę temat.

Mam pytanie odnośnie obudowy kluczyka.

Czy do kluczyka zwykłego (nie scyzoryka) można kupić obudowę typu scyzoryk,przełożyć grot i będzie wszystko pasować?

 

Nie będzie pasować. Grot scyzoryka jest na zawiasie. Kup obudowę z grotem, frezowanie grota to groszowa sprawa, tylko immo trzeba przełożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj miałem nieszczęśliwy wypadek:/ Wypadł mi kluczyk z ręki (scyzoryk), spadł na beton i wyłamał się grot (chyba już był wczesniej klejony). Prześledziłem troszkę ten temat i trafiłem na kompletne obudowy z grotem sprzedawcy harkana http://allegro.pl/obudowa-pilota-2p-kluczyk-vw-passat-golf-i4088609455.html .Idąc za ciosem chce kompletnie zmienić obudowę i grot (przekładając całą elektrykę do nowego). Zauważyłem jednak że na tej aukcji jest grot z oznaczeniem HU66, a na moim jest oznaczenie HAA. Jaka jest różnica między tymi grotami? Po sfrezowaniu będzie pasował jak oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hu66 to ksztalt/profil ostrza. haa to oznaczenie wewnetrzne producenta ktorym zazwyczaj jest firma HUF.

kazdy passat od modelu b5 w zwyz uzywa ostrza hu66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam następującą zagwozdkę. Oryginalny kluczyk mam na 2 przyciski o numerze 1J0 959 753 A.

 

A zamiar mam następujący: kupić kompletny kluczyk (z elektroniką) o numerze z końcówką N, przełożyć do niego transponder immo i grot ze starego kluczyka, a elektronikę zaprogramować.

 

Dlaczego tak kombinuję? bo mój jest podniszczony, a bardziej podoba mi się kluczyk z kwadratowymi przyciskami czyli ten z końcówką N niż ten mój oryginalny z owalnymi przyciskami i końcówką A. Pytanie, czy elektronika kluczyka z końcówką N będzie chciała gadać z moim modułem komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HLO IJO 959 753 A - All vw's from 1997 - 2000. HLO 1JO 959 753 N is usable and superceeds the older oval key used previously!

HLO 1J0 959 753 AG - vw golf's only 2000-2004. HLO 1JO 959 753 CT now superceeds the older part number hlo 1jo 959 753 AG.

HLO 1JO 959 753 AH - vw passat's/bora's generally. HLO IJO 959 753 DA superceeds the older AH.

HLO 1JO 959 753 CT - newer vw transporters vans. Also many of the newer vehicle's including the skoda/seat's (SUPERCEEDS THE AG)

HLO 1JO 959 753 DA - vw polo's and some vw passat's. Also compatable with other models (skoda/seat's)

HLO 1J0 959 753 G - vw caddy vans . Now widely in use on a number of vehicle's as also superceeds HLO 1K0 959 753

HLO 1KO 959 753 - vw golf's/touran 2004 onwards. Now superceeded by the HLO 1KO 959 753 G

7M3 959 753 - vw,s sharan's,alhambras, etc only. Now superceeded by the 7M3 959 753 F

HLO 2EO 959 753 A - vw/merc crafter vans etc only

 

PASUJE !

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Koledzy wymieniał ktoś obudowę w kluczyku? Dziecko mi wyrwało ten chromowany "zaczep" i teraz muszę pamiętać o pozostałych kluczykach bo nie da się ich już zapiąć pod kluczyk od auta.

 

Na allegro są zamienniki po około 15zł ale jak tam z tą jakością, czy nie pierdyknie mi to na dzień dobry. Może ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę - chociaż pewnie każdy ma z tego samego ryżowego producenta. Liczę na pomoc.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej samej sytuacji z kluczykiem kupiłem na allegro używkę oryginał ale to za dobrych kilka dych,już nie pamiętam ile ale już kilka lat używam i nie narzekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tych używek bo mogę trafić na taką jak mój a później szkoda zachodu nie raz bo allegro wypina dupę na kupującego, a za 40zł szkoda zachodu z Policją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem nową obudowę. Dałem chyba coś około 20 zł z wysyłką. Postaram się znaleźć tego sprzedawce i wyśle Ci link do aukcji. Obudowa HELLA mam ją już ze 3 miesiące i jest ok. Nie wyciera się, jakość jak oryginał. Tylko ten emblemat naklejany słabej jakości bo się ściera ale to nie problem. Ważne, że obudowa dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lux Karolku :)

 

Najlepiej kupić właśnie od kogoś sprawdzonego. Czekam na link.

Edytowane przez kbc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u tego sprzedawcy

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23209183

tylko widzę, że aktualnie nie posiada ale możesz mu napisać meila. Dokładnie miał je po 13,83 zł + wysyłka. Ja jestem zadowolony.

Nazwa tamtej aukcji Nazwa: KLUCZYK PILOT OBUDOWA VW GOLF PASSAT BORA POLO 3P (5088795849)

Tylko uważaj jak będziesz przekładał pestke. Mi pękła pinda i musiałem kupić nowy transponder :D

Edytowane przez karol6376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem oczywiście kontakt ze sprzedającym najważniejszy bo najpierw zadaję pytania co do sprzedawanego przedmiotu i też wtedy mam podkład e-mailowy w razie nie jasności.

Ja przełożyłem tylko część tylną czyli obudowę na pilota a część z immo i grotem zostawiłem ze starego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temacik.

Chodzi o kluczyk i zamek centralny. Wszystko fajnie, otwiera mi, ale dopiero kiedy jestem metr od auta i w dodatku od strony kierowcy. Baterie w pilocie już wymieniłem, jednak to nic nie pomogło. Stąd moje pytanie - czy jeśli kupię używany kluczyk(o tych samych numerach) i przełożę tą część z grotem, ponownie zakoduję kluczyk, to czy jest szansa, że ten zasięg się poprawi? Nie jest to jakieś mega irytujące, jednak czasami (czyt. idąc z obładowany zakupami) wygodniej jest otworzyć samochód z dalszej odległości. Pozdrawiam i dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności