Skocz do zawartości
Asia

SPOTkania Działdowo: 23.08.2014 parking przy Orlenie 17

Rekomendowane odpowiedzi

oki, to będzie ze mną koleszka w b5 fl przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm troche wg mnie organizator pomieszal, ze niby trzeba sie zglaszac kto przyjedzie itd itp;/ Nic sie za wjazd nie placi i w ogole wjazd jest wolny, to kto ma prawko i 4 kola moze zajechac, oczywiscie auto z grupy VAG (resztęosobiscie bede wypraszal :P)

Ja chyba dwoma nie ogarne, chociaz juz prawie bylby system co bym polowka zajechal, a nasa za mna by sie na gps przyturlal <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rządzę :lol Organizator orientacyjnie chce wiedzieć, ale się pewnie przeliczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał kumpel wpaść na weekend ale nie wypaliło. I teraz mam zagwostkę- czy jechać na spota Golfa w OL czy właśnie do Mławy (oba spotkania tego samego dnia się odbywają). No cóż, potrzeba będzie wiele %% i spokój do przemyśleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo czasu brak i dopiero co do domu trafilem, ale jakby byla mozliwosc, to info ladne bym dal i by sie gruuuubo przeliczyl i pare ulic na miescie trzeba by zamknac<lol> W niedziele sie zobaczy co tam z tego wyniknie. A zapowiada sie ciekawa impreza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów:

- grillowania po zlocie nie będzie - nad zalewem odbywaja się zawody i władze nie wyraziły zgody

- za to "zamiast ogniska będzie darmowa kiełbasa ,Kiszka ziemniaczana, kaszanka dla kierowców przyjeżdżających na zlot, oraz dodatkowo kupić będzie można po przystępnej cenie zimne piwko oraz staropolskie jedzenie" - cyt. za organizatorem z http://www.vwgolf.pl

 

Impreza zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z przyczyn technicznych ja startuje jutro, a właściwie dziś na zlot od maryo, więc jak coś to łapać mnie prosze na tel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po imprezie, trzeba przyznać że zaskoczenie na maxa, pierwszy raz i tak grubo było(jakieś 46-47aut). Nie spodziewałem się takiej frekfencji i tak ciekawych furek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprezka bardzo udana, organizatorzy zaskoczyli bardzo pozytywnie, wiele atrakcji, profesjonalne prowadzenie, miła atmosfera. Nie zawiedli też sami uczestnicy. Było 48 autek co moim zdaniem na pierwszy raz to bardzo przyzwoity wynik. Mam nadzieje że organizatorom sie będzie chciało i zrobią powtórke za rok ;)

 

Kilka fotek: https://picasaweb.google.com/109168652355881284990/IZlotVAGMAwa15Lipca2012?authkey=Gv1sRgCNm_qe6w6IfxRw

 

Dziekuje serdecznie Wszystkim, którzy głosowali na Czarnego ;) Wygrać sie nie udało, ale poczekamy, za rok będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna imprezka i fajne foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot przyzwoity, nawet bardzo;) Co prawda byłem bardzo krótko ale i tak było warto...

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś spocik na koniec wakacji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim , jako że wybieram się 31.08 do rodzinki w WML/NDZ i nie raz widziałem śmigające tam forumowe auta , mam pytanie czy ktoś reflektuje na mały spocik w celu zapoznania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jeśli mi wypali termin z przyciemnianiem szybek w Nidzicy to chętnie bym wpadł na małego spocisza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomascor spoty NDZ/WML odbywają sie w tym wątku: http://forum.vw-passat.pl/threads/113731-SPOTkania-Lidzbark-Zlot-VAG-Mlawa-15-07-2012-godz-10-00-info-pierwszy-post?p=1731229#post1731229 i tam przenoszę te posty.

 

Spróbujemy coś ogarnąć, puki co to ja jestem w Twoich stronach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomascor spoty NDZ/WML odbywają sie w tym wątku: http://forum.vw-passat.pl/threads/113731-SPOTkania-Lidzbark-Zlot-VAG-Mlawa-15-07-2012-godz-10-00-info-pierwszy-post?p=1731229#post1731229 i tam przenoszę te posty.

 

Spróbujemy coś ogarnąć, puki co to ja jestem w Twoich stronach ;)

 

To zapraszam na 26.08 na naszego cyklicznego spocisza :) tu link http://forum.vw-passat.pl/threads/123480-Spot-26-08-2012-trojmiasto

 

PS. Mijaliśmy się w Działdowie jakieś hmmm żebym nie skłamał 4tyg temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Mijaliśmy się w Działdowie jakieś hmmm żebym nie skłamał 4tyg temu
:zeco niestety ja wlepy nie zauważyłam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności