Skocz do zawartości
pawelekm

Jaki suv kupić do 20.000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest ze ten model moze nie miec napedu na cztery kola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem negatywne wypowiedzi na temat Santa Fe. Rav4 jak najbardziej polecam, ojciec śmiga. 2.0 diesel 115 km, jest czym ruszyć te budę. Spalanie od 7 do 10 litrów w mieście w zależności od stylu jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santa Fe to straszny rzęch. Rav4 to faktycznie auto z super opiniami natomiast wnętrze tego japończyka mnie przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Santa Fe to straszny rzęch

skąd wiesz miałeś???? czy na necie wyczytałeś??? moj znajomy ma rav4 jezdzi nią rok i chce sprzedac bo co chwila się rypie ,wnętrze to masakra plastik jak w IQ,jedyne co to fotele wygodne

ostatnio np jadąc do polski spuchła mu cała skrzynka bezpieczników z niewiadomych przyczyn i spaliła sie instalacja co za tym idzie laweta.

tak jak widzisz opinie różne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai jak Hyundai. Bolaczki typowe dla tej marki. ogolnie nic strasznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami Toyota RAV4 to zdecydowanie auto odpoweidnie na nasze kochane polskie drogi:jasne Wnętrze typowe jak u japończyka plastik, plastik, plastik i bardzo proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsu

Ja też bym sugerował Mazdę Tribute. Generalnie Mazdy są markami samymi w sobie. Niezawodne, bezawaryjne, atrakcyjne pod względem spalania i wykonane z dobrych materiałów. Wszyscy straszyli mnie przed zakupem mojej poprzedniej Mazdy, że poszczególne części są drogie. Może i tak, jednak moje auto tak jak wspominałem okazało się bezawaryjne i nie musiałem nic wymieniać.

Od pół roku jestem natomiast posiadaczem kolejnej Mazdy - tym razem jest to mazda cx-5 (ale to niestety nie w przedziale cenowym do 20 tys.) Także z ręką na sercu polecam tę markę. U mnie sprawdzała się i sprawdza naprawdę dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności