Skocz do zawartości
smaile

Woda w klapie bagażnika Passat B5 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z woda w klapie bagażnika :dupablada a mianowicie po deszczu ,gdy otwieram klapę bagażnika woda leje się ciurkiem w zaznaczonym miejscu na zdj. Uszczelka klapy bagażnika jest w porządku. I nie mam kompletnie pojęcia którędy ta woda się tam dostaje , czy to może od tablicy rejestracyjnej czy może przez zamek lub górna osłonę przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej ?:dolamam Proszę o pomoc

 

27122011059.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie mam kompletnie pojęcia którędy ta woda się tam dostaje , czy to może od tablicy rejestracyjnej czy może przez zamek lub górna osłonę przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej

 

I właśnie w tym kierunku bym poszukał. Zrzuć tablicę i zobacz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy pod zamkiem jest jakaś uszczelka czy coś w tym rodzaju i jeśli można zapytać , jak się go demontuje :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy jak będzie pogoda postaram się zdemontować zamek może tamtędy woda się dostaje do klapy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, w moim przypadku były nakrętki poluzowane od zamka i woda się dostawała przez zamek, temat uważam za zakończony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dolna czesc klapy bagaznika tapicerka jet mokra , nie bylo tak wczesniej ,mieszkam w Holandii tu ciagle pada wiec napewno bym widzial,, gdzie moge szukac przecieku deszczowi?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat w 1.9 TDI Variant 1998r. rozebrałem całą tylną listwe wraz z zamkiem, wyczyściłem(a było z czego!!) i składając dałem nowe uszczelnienia gąbkowe. Od tej pory spokój. Najbardziej podejrzana była listwa, a dokładnie jej górna krawędź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem

Woda i leje sie ciurkiem przez zamek

Mam pytanie, czy ten otwor nad zamkiem ze zdiecia ma byc? Czy ma byc zaslepiony?

 

739dce97cf1b30e0med.jpg"]http://739dce97cf1b30e0med.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności