Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może na forum połączenie takich części lub jakieś fotki poglądowe na taki zestaw?

 

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/94/47/19/4894471938

 

http://img10.olx.pl/images_tablicapl/207183059_1_1000x700_passat-b5-lampy-przod-homologacja-katowice_rev001.jpg

 

do tego gładka listwa w zderzaku i najlepiej pomarańczowe kierunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po chwili zastanowienia ta nowa kierownica nie pasowałaby do wnętrza i chyba kupie ta stara z 8 guzikami. Moduł jaki? AF czy jakoś tak? Który był najnowszy? Aa i planuje też kupić dużą navi ta z DVD i po założeniu tej kierowcy i wymianie tych części i po późniejszym założeniu radia nowego tez będzie działać multifunkcja?

 

Listę modułów masz w temacie w dziale warsztat i taśmę pod kierę też będziesz musiał zmienić , jak myślisz o RNS'ie 510 musisz Gateway'a zmienić żeby aku nie padało . Wtedy wszystko będzie działało. No i oczywiście kodowanie ale to chyba wiadomo

 

Pozdro

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysio1494 z lampami mam foto: *Canibeat feature* Bangin’ B5: Branden Lugabihl’s B5 Passat Jeśli chodzi o gładką listwę to http://images.forum-auto.com/mesimages/921164/img_0812.jpg z tymi lampami ciężko trafić foty, a jeśli chodzi o dokładkę to bym odpuścił temat :bezzebow Pozdro Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sens wgl zakładać takie lampy? świeci to w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem takich lamp, więc się nie wypowiem na ich temat. Ja mam depo soczewkę i nie narzekam. Jest temat na forum o lampach w dziale technicznym, poczytaj a się trochę rozjaśni w głowie. Pozdro Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Passata B6 z serialu "Wataha" (samochód Pani Prokurator) a dokładnie interesuje mnie model felg. Ktoś kojarzy? Z góry dziękuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie widział ktoś kiedyś upchnięte 18" felgi do b5fl varianta w rozmiarze przód 9.5J et15 oraz tył 10.5j et15? Mile widziane jakies linki do tematu ;)

Edytowane przez dawid7737

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum.vw-passat.pl/threads/143589-Volkswagen-Passkuda-b5-by-Silny tutaj kolega miał takie et w węższych felgach i mowi że lipa :) podpytaj go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie widział ktoś kiedyś upchnięte 18" felgi do b5fl varianta w rozmiarze przód 9.5J et15 oraz tył 10.5j et15? Mile widziane jakies linki do tematu ;)

 

tyl bedzie wystawal jakies 3cm przod moze bedzie wystawal kolo centymetra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach renowację swoich alusków gdyż są w niektórych miejscach otarte i na dwóch felgach są ubytki w lakierze oraz pęcherze.

Felgi mam oryginalne, taki model ( te na zdjęciu to nie moje :) ): felgi passat.jpg

Nie wiem tylko jeszcze dokładnie na jaki kolor ewentualnie je pomalować ... Kolor auta możecie zobaczyć w temacie : http://forum.vw-passat.pl/threads/143624-B5-3BG-1-9-TDI-2005-r

Teraz mam pytanie : czy widzieliście takie felgi jakoś ciekawie pomalowane ( matowy lakier np, albo w dwóch kolorach bądź jeszcze inne ? ) na pasku w tym kolorze ? Jak coś to podeślijcie fotki jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie zdjęcia frontu Passata B5 przedlifta w kolorze "LB3Y - Colorado Red Metallic" z przyciemnionymi przednimi światłami, czarnym grillem i pomarańczowymi kierunkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś zdjęcia soczewki xenonowej do passata b5 z lapmy depo i hella?

Nie wiem czy są takie same a może inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to fajnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kolor to napewno pomarancz odrazu bedzie przemalowany , a czy Tobie ta felga sie podoba czy nie to chyba kwestia gustu a nie jest to temta do wystawiania opinii

 

czy ja sie mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się od razu burzysz? Wolny kraj, wiec w czym problem.

 

Chcesz inny kolor więc masz VT w srebrnym.

 

540x405_taki-vw-passat-b-fl-t-gaz-usa-50136637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle odebrales

jest mozliwosc zebys zrobil na kombi ?

az tak strasznie wyglada na tej feldze? czy faktycznie ja mam inny gust ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kosmiczny wzór jak na passata b5fl wg mnie.

 

Bez nazwy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i faktycznie wyglada to dosc kupowato , no to co byc doradzil z 19 do fl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności