Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bardzo proszę o zdjęcie linii światła reflektorów DEPO clear xenon.

:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Passata B5 czerwonego w kombi z listwą japan z przodu, z listwami w kolor i obrysem przód pomarańczowy tył czerwony Dobrze żeby miał dokładki w kolor ale najbardziej zależy mi na tych obrysówkach więc i sedan w ostateczności może być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam Passata B5 czerwonego w kombi z listwą japan z przodu, z listwami w kolor i obrysem przód pomarańczowy tył czerwony Dobrze żeby miał dokładki w kolor ale najbardziej zależy mi na tych obrysówkach więc i sedan w ostateczności może być :D

 

takie paski moga byc

img5805d.jpg

6d06b4d723a6fb7agen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam japan i chodziło mi o te obrysy w listwach :D Przepraszam za nie dopowiedzenie :D Najbardziej w sumie na przodzie z listwami w kolor bo chce dołożyć i nie wiem czy warto :D Ale dzięki za podrzucenie fotek :ok

 

I dobrze by właśnie było żeby te obrysy były razem z tymi kierunkami co na tej pierwszej fotce :D Bo je też chce założyć :D

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam japan i chodziło mi o te obrysy w listwach :D Przepraszam za nie dopowiedzenie :D Najbardziej w sumie na przodzie z listwami w kolor bo chce dołożyć i nie wiem czy warto :D Ale dzięki za podrzucenie fotek :ok

 

I dobrze by właśnie było żeby te obrysy były razem z tymi kierunkami co na tej pierwszej fotce :D Bo je też chce założyć :D

 

Zestaw z listwą z allegro :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwę mam już dawno na aucie i obrysy też w szafce ale zastanawiam się jak to będzie wyglądać :D Bo z tyłu już mam zamontowane obrysy czerwone a z przodu w kierunkach:D Na następny sezon chce zmienić na te kierunki US i myślę czy jest sens dorzucać obrys czy odpuścić :D Dlatego potrzebuje zdjęć żeby to zobaczyć i ocenić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listwę mam już dawno na aucie i obrysy też w szafce ale zastanawiam się jak to będzie wyglądać :D Bo z tyłu już mam zamontowane obrysy czerwone a z przodu w kierunkach:D Na następny sezon chce zmienić na te kierunki US i myślę czy jest sens dorzucać obrys czy odpuścić :D Dlatego potrzebuje zdjęć żeby to zobaczyć i ocenić :D

 

Kierunko-postojówki plus obrysówki - nieee, za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebowałbym zdjecie passata b5 fl na felgach chicago 17 cali oraz 18 cali - nie obnizonego albo tez obnizonego :)

 

Najlepiej czarny sedan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz do mnie dotarlo ze te chicago co upatrzylem na alledrogo to jakies repliki - pewnie chinskie. Ma ktos takie ? Straszne zlo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż je :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie jestem pewien ale chyba chicago były 8Jx18 et 44 znaczy to chyba najmniejszy rozmiar, nie wiem na 100 % wiec niech ktoś inny się wypowie jeszcze:)

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te felgi z allegro to bedzie jakas lipa ? Moze ktos uzywa/mial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fotki passata b5 fl, z taką dokładką na klapie bagażnika (chodzi o tą niżej, obok zderzaka http://img256.imageshack.us/img256/3623/1009769a.jpg) oraz z normalnymi, czarnymi, niepomalowanymi progami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passata b6 na sprezynach -40mm :D Dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy te felgi z allegro to bedzie jakas lipa ? Moze ktos uzywa/mial ?

 

 

Mam takie rozmiar 18 :) Nazywają się oryginalnie Chicago :) Jestem zadowolony, choć ostatnio wpadlem w dziure i opona poszla a mam 235/40. Ogolnie chyba najladniejsze felgi jakie moge byc do passata b6 :)

 

---------- Dodano o 15:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:25 ----------

 

Dodam jeszcze, ze jesli rozważasz zakup tych felg to polecam, ale tylko oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to z aukcji to nie oryginał więc ciężko powiedzieć co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności