Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

widział ktoś b5 na złotych felgach 18???

lub też w malinowy klolor, lub miedź???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie całe złote ale zawsze coś opy8ax.jpg

SC4_CCW_PreMeet_Best3-900x600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś Passata B5 FL sedan fajnie zrobionego ? :) W takim kolorze ;)

 

dd3f9c40393c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widział ktoś Passata B5 FL sedan fajnie zrobionego ?

Poszperaj po forum , jest duzo zmodzonych Pasków, w takim kolorze również się trafiają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey jak by ktoś miał to proszę o link

 

Chodzi mi głównie o ten kolorek ;)

Edytowane przez Peta1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam drugi raz bo pierwszy post uciekł... ktoś umie namierzyc na focie lub video oryginalne obrysy tylne od B5 przed liftem... wiem że lampa tylna miała duży odblask z boku ale czy to świeciło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ma ktoś może takie pokrowce : http://allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-miarowe-vw-passat-b5-i3896865211.html ? Zastanawiam się nad kupnem i jestem ciekaw jak się sprawdzają i czy w ogóle warto takie kupić. Z góry dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czy w ogóle warto takie kupić. Z góry dzieki!
myślę że żadne pokrowce nie są warte uwagi, no chyba że masz taxówkę... za 500zł czyli 200zł drożej a czasami mniej kupisz oryginalne fotele z poduszkami w półskórze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie o passata b5 kombi na szerokiej stali widział ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mam takie pytanko od ilu koni zaczyna sie strefa GTI ? Sory ze troszke zbaczam z tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof_eM nie kombi ale na sedanie też będziesz widział jak to wygląda http://forum.vw-passat.pl/threads/102315-Passkudny-Mutant-in-progress?highlight=Naxus

 

MarekI96 o co Ci chodzi z tą strefą GTI? Jeśli chodzi o passata b3 to silnik ABF, do tego nakładki na błotniki próg i chyba coś tam jeszcze jest :jasne Niech napiszą koledzy którzy mają B3 lub niech Ci powklejają zdjęcia jak wygląda oryginał GTI passat B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie urodził mi sie nowy mod w głowie i szukam fot ale nic nie znalazłem :(

chodzi mi mianowicie o owiewke np. Thule na bagażnik dachowy chciałbym podlukać jak to wyglada na pasku ale nic nie znalazłem

 

http://allegro.pl/owiewka-bagaznika-wind-deflector-fairing-thule-i3983443538.html

 

to jest coś takiego :) ale najlepsze jest to ze u siebie w mieście TST mam zaklad co z plexy robią wszystko

http://www.nordplex.pl/

 

i pogadałem z nimi wczoraj razem z kolegą bo on chce coś takiego do Toyoty Verso tylko ze on chce by redykowac szymy bo baga nie bedzie zdejmowac wogóle a ja chce z tego zrobic rarytas i miec ciekawego moda :P

chłopaki mają sie sami rozejrzec ale ja dzisiaj postaram sie zrobic pomiary i nawet jakiś szablon z kartonu

problem był z uchwytami jak je ogarnać ale juz jest tyle pomysłów ze napewno we własnym zakresie to ogarniemy i oczywiscie nie za takie piniadze jak na aukcji ;)

 

jakby ktoś coś wiedział w tym temacie łącznie z jakimiś fotami to bede wielce wdzięczny choć już wiem ze za kilka dni bede to widział live u siebie ......PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie urodził mi sie nowy mod w głowie i szukam fot ale nic nie znalazłem

chodzi mi mianowicie o owiewke np. Thule na bagażnik dachowy chciałbym podlukać jak to wyglada na pasku ale nic nie znalazłem

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/102315-Passkudny-Mutant-in-progress/page52?highlight=naxus

 

Post #1023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wojtas ale to już lookałem ...

myślałem że da sie jakieś kombi trafić... a jeszcze w Fl-u to juz kosmos

Ale spoko powolutku małymi kroczkami bede miał cos podobnego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytam ponownie o passata b5 kombi na szerokiej stali widział ktoś?

 

Kolego wpisz sobie w googla "passat combi banded steel" i oglądania jest sporo.

170927_10150383976565276_534370275_17024374_5839849_o.jpg

Passat018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam pytanko posiadam w B6 dokładkę z przodu już była jak kupiłem samochód taka jak na zdjęciu szukam juz drugi dzień ale znaleźć nie potrafię czegoś do tylnego zderzaka bo patrząc z boku wygląda jak by przód był bardzo obniżony jak by nurkował a tył wysoki strasznie chciał bym coś dołożyć do tyłu może być używane w miarę tanie gdzie tego szukać?

 

2013-09-07 13.35.12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładka z pakietu r-line do B6. poszukaj pod tą nazwą na allegro, ale może być ciężko znaleźć od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zdjęć podglądowych jak wygląda Kombi B5 oklejone wlepkami (stikerbomb) na tylnej klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności