Skocz do zawartości
bukos

wymiana uszczelki pod glowica-wiecej pali

Rekomendowane odpowiedzi

moze oni ci wgrali program który podnosi spalanie a nie moc:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego dla silnika awx ustawienie pompek jest 180" i dokrecasz kluczem dynamometrycznym nakretkę 30Nm oczywiscie pompowtryskiwacz w dolnym położeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do kolegi Bukos jak Twój passek odpala rano albo po dłuższym postoju po wymianie uszczelki?

odpala dobrze; sprawa odpalania podobno zalezy od ustawienia kata synchronizacji czyli fasolek

 

---------- Dodano o 10:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:47 ----------

 

kolego dla silnika awx ustawienie pompek jest 180" i dokrecasz kluczem dynamometrycznym nakretkę 30Nm oczywiscie pompowtryskiwacz w dolnym położeniu

 

no wlasnie juz sie tego dowiedzialem w serwisie vw...

u mnie bez zmian, wgralismy program seryjny i nawet przy ustawieniu 180 st nadal jest 118KM...

jade na sprawdzenie pompowtryskow w srode, to podobno musi byc to bo juz nic innego tam nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie założyli najgrubszą możliwą uszczelkę, powinna zostać taka jaka była wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jest jakas granica tolerancji przy uszczelkach?

czy da sie to teraz ustawieniem pompowtryskow ustawic czy znowu trzeba uszczelke wymieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie...okazalo sie ze cos jest z samymi pompowtryskami...zamiast wydajnosci 54 maja tylko 34...ciekaw jestem jak robota uszczelki mogla wplynac na ich uszkodzenie... caly pompowtrysk to 420zl za sztuke do mojego...same koncowki wloskiej firmy z poznania 180zl za sztuke...cos wiecej w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i stalo sie...okazalo sie ze cos jest z samymi pompowtryskami...zamiast wydajnosci 54 maja tylko 34...ciekaw jestem jak robota uszczelki mogla wplynac na ich uszkodzenie... caly pompowtrysk to 420zl za sztuke do mojego...same koncowki wloskiej firmy z poznania 180zl za sztuke...cos wiecej w tym temacie?
Jak to było stwierdzone? Robili jakieś logi przy tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem to w firmie ktora zajmuje sie wylacznie ukladami wtryskowymi diesela i ma specjalna aparature do spr pompowtryskow, czyszcza je tez ultradzwiekami...niestety jak to stwierdzali to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności