Skocz do zawartości
max110

Odczyt pinu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos moze mi pomuc w odczytaniu kodu pin do mojego aut passat 1.9 tdi 98 rok numer win wvwzzz3bzxe360906 silnik afn zgubilem przywieszke od kluczykow a teraz chce dodac nowy kluczyk bo mam tylko jeden dodaje plik eproom do postu z gory dziekuje za odpowiedzi I JESZCZE PYTANIE CZY W WAG- COM 311 BENDE MOGL ODCZYTAC TEN KOD PIN Z GORY DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego postów na ten temat jest pełno i trzeba poszukać pierw.

Najlepiej to vag tacho robi, odczytasz pin i zakodujesz kluczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

 

Witam czy ktos moze mi pomuc w odczytaniu kodu pin do mojego aut passat 1.9 tdi 98 rok numer win wvwzzz3bzxe360906 silnik afn zgubilem przywieszke od kluczykow a teraz chce dodac nowy kluczyk bo mam tylko jeden dodaje plik eproom do postu z gory dziekuje za odpowiedzi I JESZCZE PYTANIE CZY W WAG- COM 311 BENDE MOGL ODCZYTAC TEN KOD PIN Z GORY DZIEKI

Czym odczytywałeś ten eeprom,bo sporo jest nieprawidłowych danych?PIN 2672,ale nie daję 100% gwarancji,że jest poprawny wśród tych nieprawidłowych danych.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

 

Czym odczytywałeś ten eeprom,bo sporo jest nieprawidłowych danych?PIN 2672

 

Patrzyłeś na ten wsad? Przecież to same smieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOLEDZY ODCZYTYWALEM TO WAG- COM-em 311 -EPPROM W MOIM AUCIE DZIEKI DLA KOLEGI riccardoa ZA PODANIE PINU DZIS SPRUBUJE ZOBACZYC CZY TEN PIN POJDZIE DO ZAKODOWANIA KLUCZY DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze czasem nie idzie zakodować kluczyka ze względu na to ze czyste transpondery są wadliwe lub nie prekdowane pod VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem auto i niestety posiadam tylko jeden kluczyk i pilot, chce dorobić kluczyk na przyszłość i również niestety nie mam kodu pin ktoś podratuje jak wyciągnąć ten pin z auta, proszę o kontakt na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kupiłem auto i niestety posiadam tylko jeden kluczyk i pilot, chce dorobić kluczyk na przyszłość i również niestety nie mam kodu pin ktoś podratuje jak wyciągnąć ten pin z auta

Kup sobie K Can Commander 1.4 od Viaken a na przykład i odczytasz tym pin to chyba najtańsza opcja

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie K Can Commander 1.4 od Viaken a na przykład i odczytasz tym pin to chyba najtańsza obcja

 

a spece co dorabiają klucze mogą to zrobić od ręki czy to raczej zabawka dla elektryka samochodowego?

 

Viaken to użytkownik z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a spece co dorabiają klucze mogą to zrobić od ręki czy to raczej zabawka dla elektryka samochodowego?

 

Viaken to użytkownik z forum?

Chodzi ci o dorabianie mechaniczne kluczyka czy dopisanie kluczyka do samochodu,

Jesli posiadają odpowiedni interfejs i połaczą sie z licznikiem ,to wydobędą Ci pin bez problemu z licznika ,jesli natomiast takowego interfejsu ni e posiadają no to nici .

Viaken to sprzedawca interfejsów wszelakich na alle..drogo :D

taki interfejs K Can Commander to wydatek jakies 60 zł ale oczywiście jesli masz kogos kto to posiada no to wydobędzie Ci pin a kluczyk dopiszesz sam KKL em na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko chcę dorobić kluczyk mechanicznie i go dodać oraz przypisać nowy pilot do centralnego, z tego co się orientuję pilot dodaje się bez problemu trzeba tylko żeby był czysty zabawa z nowym kluczykiem w zamku i starym w stacyjce :), a z samym kluczykiem chyba jest już więcej zabawy, chcę go dorobić i dodać tak do auta inaczej mówiąc drugi komplet, ponieważ aktualnie mam tylko jeden, co do interfejsu mam kabelek Vag-kkl, zorientuje się ile kosztuje wydobycie kodu pin u mnie w mieście może nie opłaca się kupować kabelka na jeden raz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zorientuje się ile kosztuje wydobycie kodu pin u mnie w mieście może nie opłaca się kupować kabelka na jeden raz :/

podejrzewam że wydobycie jakieś 50 zeta na bank:D a jak kupisz kabelek to i wydobedziesz nim pin i zaadoptujesz tez nowy kluczyk,ale tak jak piszesz na jeden raz no to niee wiem czy sie opłaca ,chyba że chcesz sie bawić zegarami,korekta itp:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kabelek do standardowej obsługi, odczyt błędów itd., to mi wystarczy już zmieniłem język i poprawiłem kodowanie w sterowniku czyli kabelek się zwrócił :), została mi jeszcze wymiana czujnika temperatury g2 ale mam problem ze zlokalizowaniem go szukam jakiegoś schematu oraz nie znam jego oznaczenia bo chciałbym go kupić tak wiec zaczynam powoli wsiąkać w auto :)

 

nie kręci mnie manipulacja przy zegarach więc jeżeli zabieg odczytu pin będzie podobny cenowo do samego kabelka to sobie odpuszczę jego zakup, a kluczyk zaadoptuje już przy pomocy vag kkl zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
została mi jeszcze wymiana czujnika temperatury g2 ale mam problem ze zlokalizowaniem

Powinien znajdować sie gdzieś przy głowicy lub w wężu z płynem chłodniczym gdzieś niedalekop głowicy(to chyba czyjnik zespolony G2/62 czyli dwa w jednym dochodzą do niego 4 kable)

 

kluczyk zaadoptuje już przy pomocy vag kkl zgadza się?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinien znajdować sie gdzieś przy głowicy lub w wężu z płynem chłodniczym(to chyba czyjnik zespolony G2/62 czyli dwa w jednym dochodzą do niego 4 kable)

 

a czyli nie są one oddzielnie bo doczytałem na forum że G2 i G62 są różnymi czujnikami w V6 są zespolone, może coś takiego?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2535137593

co do kluczyka dzięki za pomoc wiem przynajmniej na czym stoję :)

Edytowane przez Paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli nie są one oddzielnie bo doczytałem na forum że G2 i G62 są różnymi czujnikami

tak sa różnymi czujnikami bo jeden daje odczyt do komputera (ecu)a drugi daje odczyt do zegarów (ten na którym widzisz temperaturę płynu.)

i raczej zawsze jest to czujnik zespolony (tak ma VW)

 

Tak takie coś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak takie coś

 

ok dzięki bardzo :), a więc ten może być czy polecisz inny wolę kupić coś dobrego

 

a druga sprawa jak tak Cię męczę to już hurtowo :P, czy ten kluczyk nada się do mojego paska?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2586419838

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował odczyt pinu ze ster. edc16 1.9tdi 105km pasat b6 2005r. tym cudem VAG K+CAN COMMANDER 1.4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś testował odczyt pinu ze ster. edc16 1.9tdi 105km pasat b6 2005r. tym cudem VAG K+CAN COMMANDER 1.4?
Grzebałem tym kiedyś w golfie5 2005 z takim samym silnikiem, łączył się bez problemu, ale nie mam pojęcia jaki tam był sterownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności