Skocz do zawartości
Misiekeg3

Passat B6 2.0 TFSI - Problem z Odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. Od pewnego czasu mam problem z odpalaniem auta.

W ciagu ostatnich trzech miesiecy zdarzylo mi sie to trzy razy.

 

Zdarza sie ze wyjde z domu i auto nie chce zapalic. Ostatnio jednak zapalilem auto przejechalem kilka metrow i musialem zgasic na chwile , po 30 sekundach mialem ten sam problem z odpaleniem.

 

Problem polega na tym ze auto zapala i gasnie tak jakby imobiliser odcinal dawke paliwa ...

ostatnio po takiej akcji wyciagnalem kluczyk zamknalem auto nastepnie otworzylem i zapalil normalnie bez zadnych problemow.

Nie wiem w czym moze byc problem bo raczej jest to wina elektroniki moim zdaniem poniewaz zdarza sie to naprawde zadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpalić furkę na zapasowym kluczu. Prawdopodobnie masz coś nie tak z kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vcds prawde ci powie zobacz jakie masz błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze wlasnie odpalic vcdsa .... Z kluczykiem jest problem bo podczas kupna strasznie sie napalilem na to auto .... Sprawdzilismy pochodzenie auta i bylo napewno wszystko legalnie ale kluczyk dostalem tylko jeden ... nie mam ani zapasowego ani serwisowego ... dzis sprobuje znalezc czas zeby podpiac vcdsa i sprawdzic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę cie zmartwić... Czeka cie wymiana rygla blokady kierownicy, mialem ten sam problem. Na początku działo się tak czasami, bardzo rzadko (odpalał i gasl po 3 sekundach) efekt był taki ze problem się wzmagał i poszedł do mechanika, teraz śmiga aż milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jeszcze może być jakaś inna przyczyna że nie odpala? korzystałem dzisiaj z samochodu i po pracy nie mogłem go uruchomić ? proszę o jakieś rady

 

---------- Dodano o 22:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:06 ----------

 

proszę o wszelką pomoc jeśli można na maeila [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesprawny "stop".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ? a co może być jeszcze przyczyna nie możnością zapalanie samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to się tyczy także TDI ja mam taki przypadek: w 18sek filmu gaśnie i nie chce odpalić dopiero po długim kręceniu odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności