Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Weź to zakoduj jak trzeba a nie soft od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź to zakoduj jak trzeba a nie soft od nowa...

 

to znaczy?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

Taką mam wersję RNS, zamieszczam zdjęcia, może to coś pomoże. Nie wiem dlaczego są obrócone o 90 stopni, na komputerze mam prosto.

IMG_2486.jpg

 

IMG_2485.jpg

 

IMG_2484.jpg

 

IMG_2483.jpg

 

IMG_2482.jpg

Edytowane przez Wicked131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez nie bylo dzwieku tylko u mnie po zlym wgrywaniu map z karty SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tez nie bylo dzwieku tylko u mnie po zlym wgrywaniu map z karty SD.

 

To też robiłem. Jak to naprawiłeś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywajac ponownie soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem soft 5269.Nie bylo łatwo bo mam paska cc od 2 tygodni i musiałem poczytać co i jak.

Ale po kolei.Soft nagralem z predkoscia 24 sonycd, po wloeniu do radia chyba z 3 proby i za kazdym razem wysuwalo dysk ,nie wiedzialem o co kaman.kilka innych plyt i to samo..

Przypadkiem podczac odczytu plyty wlaczylem przycisc uruchamiajacy radio i ekran z ciemnego zrobil sie jasny i moglem dojrzec to ze nalezy przycisnąć ok i znowu ok i ruszylo w koncu instalacja image....okolo 50 min po czym uruchomienie radia ponownie ukazal sie soft po sprawdzaniu w menu jest wersja 5269.

Teraz mapa ktora nagralem na predkosci 3x plytka 8.5 gb-r dl werbatim.po wlozeniu do nosnika po chwili pytanie czy kopiowac na hdd.mapa to wersja v14 z widocznymi poi.Poczatkowo na mfi bylo brak audio ale po kilku odpaleniach auta lub resecie radia ukazalo sie i audio w mfi...tak wiec...

Jestem juz spokojny bo po przeczytaniu tych postow wydawalo sie to trudne...

W rzeczywistości to banalne...:-).

Edytowane przez detomis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrywajac ponownie soft.

 

Też wgrywałeś soft 5238? Jakiej płyty użyłeś?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wygrałem soft 5269.Nie bylo łatwo bo mam paska cc od 2 tygodni i musiałem poczytać co i jak.

Ale po kolei.Soft nagralem z predkoscia 24 sonycd, po wloeniu do radia chyba z 3 proby i za kazdym razem wysuwalo dysk ,nie wiedzialem o co kaman.kilka innych plyt i to samo..

Przypadkiem podczac odczytu plyty wlaczylem przycisc uruchamiajacy radio i ekran z ciemnego zrobil sie jasny i moglem dojrzec to ze nalezy przycisnąć ok i znowu ok i ruszylo w koncu instalacja image....okolo 50 min po czym uruchomienie radia ponownie ukazal sie soft po sprawdzaniu w menu jest wersja 5269.

Teraz mapa ktora nagralem na predkosci 3x plytka 8.5 gb-r dl werbatim.po wlozeniu do nosnika po chwili pytanie czy kopiowac na hdd.mapa to wersja v14 z widocznymi poi.Poczatkowo na mfi bylo brak audio ale po kilku odpaleniach auta lub resecie radia ukazalo sie i audio w mfi...tak wiec...

Jestem juz spokojny bo po przeczytaniu tych postow wydawalo sie to trudne...

W rzeczywistości to banalne...:-).

 

Kolego, jaka dokładnie to była ta płyta Sony, pamiętasz? Mogę prosić o jakiś namiar na stronę na PW z której pobierałeś soft oraz mapy? Chcę pobrać ze sprawdzonego źródła, aby uniknąć problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile mniej więcej czasu trwa wgrywanie samej mapy, siedziałem dzisiaj z 1,5h w samochodzie, pasek przeszedł trzy razy i następnie przez jakieś 30 min żadnego postępu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wgrywalem w skodzie superb to chyba wgralo dopiero za 4 lub 5 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wgrywalem w skodzie superb to chyba wgralo dopiero za 4 lub 5 razem.

 

A cały proces trwał długo ??

Czyli rozumiem ze jak pasek nie idzie to zaczynać od nowa. Mi w ogóle za pierwszym razem wyskoczył błąd dopiero za 2 razem ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy ok 45min. Jeden cykl :)

U mnie dochodziło do ok 3/4 paska i od nowa zaczynał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapy ok 45min. Jeden cykl :)

U mnie dochodziło do ok 3/4 paska i od nowa zaczynał.

 

 

Ok czyli jak już pasek będzie szedł o nowa tzn, że trzeba restartować od nowa, czy puścić nic nie ruszać niech tak idzie ile trzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zle nagrane mapy lub zly soft w navi, jak sie zapętla to jedna z tych 2 opcji, innej opcji nie ma (laser czysty???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz zle nagrane mapy lub zly soft w navi, jak sie zapętla to jedna z tych 2 opcji, innej opcji nie ma (laser czysty???)

soft mam 4120A

nie wiem czy mam laser czysty, nagrywałem w imgburn na verbatimie na najmniejszej możliwej. Ok spróbuje dzisiaj jeszcze raz. Zobaczymy co się wydarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znajdzie się ktoś kto odpowie na moje wcześniejsze pytania? Muszę wskrzesić moją nawigację jak najszybciej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wicked131 tak to był soft 5238

 

U mnie szło kilka razy w skodzie i wgrało.

A powodem też może być brudny laser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wicked131 tak to był soft 5238

 

U mnie szło kilka razy w skodzie i wgrało.

A powodem też może być brudny laser.

 

Dzięki za odpowiedź, możesz podesłać na PW link do mapy której użyłeś? Na jakiej płycie to wypalałeś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linków nie posiadam już... Płyty Verbatim DL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a możliwe ze pasek instalacji nie przeszedł do końca a mapa się zainstalowała ? Ja właśnie odpaliłem navi i po sprawdzeniu w setupie wyskakuje mi mapa 8350 a mialem 8009. Miał ktoś taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam duże problemy z aktualizacją mapy w moim RNS-510. Posiadam następujący software

 

IMG_20170612_093450.jpg

 

Używam mapy West V13, ale ponieważ jadę do Chorwacji postanowiłem wgrać mpę East V13. Niestety bez powodzenia. Zatrzymuje się na 31 % i tak przez godzinę aż sama nawigacją się wyłączy. Do zrobienia mapy na SD użyłem Maps Tool 2.1.3

 

IMG_20170612_155401.jpg

 

co robię źle? Soft jest 5238

 

Z góry dziękuję za pomoc

IMG_20170612_093434.jpg

IMG_20170612_152419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności