Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

co za soft instalujesz?

to jest ten ode mnie?

Tak to ten twój na raty za 3 razem poszedł.

Jak się zawiesił musiałem odciąć zasilanie z tyłu radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to fajna przygoda

 

ale jest zainstalowany?co widzisz w ukrytym menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zainstalowany bo radio gra oraz język polski przełączył.

Z menu zrobię zdjęcie jak będę jutro jechał do pracy.

 

Czy mapy mogę dograć z karty mikroSD?

Co do przygody to już widziałem uśmiech żony jak do weekendu bym tego nie uruchomił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec po małych perypetiach udało mi się wgrać nowy soft i mapę v13. Czyszczenie lasera nic nie dało musiałem kupić inny napęd ale odrazu poszło jak trzeba.

Pytanie: czy w mapach v13 weast i east pokrycie Polski jest takie same? Interesuje mnie głównie Polska Niemcy i Chorwacja Czechy. A obecnie wgrałem weast i chyba musze zmienić na east.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie po 5 zmarnowanych płytach się udało. Przy 5 płycie tak długo mapa nagrywala się na płytę ze czułem że teraz się uda i się nie myliłem:) podziękowania należą się dla kolegi EINinijo który zachował stalowe nerwy i odpowiadał na moje pytania na pw oraz za szybką pomoc. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec po małych perypetiach udało mi się wgrać nowy soft i mapę v13. Czyszczenie lasera nic nie dało musiałem kupić inny napęd ale odrazu poszło jak trzeba.

Pytanie: czy w mapach v13 weast i east pokrycie Polski jest takie same? Interesuje mnie głównie Polska Niemcy i Chorwacja Czechy. A obecnie wgrałem weast i chyba musze zmienić na east.

 

WEST ma lepsze pokrycie PL

 

@konrad9100 - Boże uchowaj od pomyslow z instalacja map z kart sd, instaluj mapy z plyty, ten soposob jest bezpieczny i dziala, z kartami to mozesz narobic takiego burdelu ze raz na zawsze przeklniesz ten dzien kiedy wpadles na taki pomysl

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec po małych perypetiach udało mi się wgrać nowy soft i mapę v13. Czyszczenie lasera nic nie dało musiałem kupić inny napęd ale odrazu poszło jak trzeba.

Pytanie: czy w mapach v13 weast i east pokrycie Polski jest takie same? Interesuje mnie głównie Polska Niemcy i Chorwacja Czechy. A obecnie wgrałem weast i chyba musze zmienić na east.

 

Na WEST nie ma Chorwacji. Ja mam na HDD WEST i na płycie EAST, więc jak jadą na Chorwację to wkładam EAST i nawiguję z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec po małych perypetiach udało mi się wgrać nowy soft i mapę v13. Czyszczenie lasera nic nie dało musiałem kupić inny napęd ale odrazu poszło jak trzeba.

Pytanie: czy w mapach v13 weast i east pokrycie Polski jest takie same? Interesuje mnie głównie Polska Niemcy i Chorwacja Czechy. A obecnie wgrałem weast i chyba musze zmienić na east.

 

Może chcesz kolego sprzedać ten wyjęty napęd? Jaki dokładnie to był napęd m5 czy m3.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WEST ma lepsze pokrycie PL

 

@konrad9100 - Boże uchowaj od pomyslow z instalacja map z kart sd, instaluj mapy z plyty, ten soposob jest bezpieczny i dziala, z kartami to mozesz narobic takiego burdelu ze raz na zawsze przeklniesz ten dzien kiedy wpadles na taki pomysl

Ok. To polatam za większymi płytami. Żeby nagrać.

Jko ciekawostkę dodam że po wczorajszych perypetiach z wgrywaniem trzykrotnym auto dzisiaj nie chciało odpalić :-/ dobrze że starczyło prądu na wgrywanie...

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WEST ma lepsze pokrycie PLl

 

A kto wam takich pierdół naopowiadał, już widzę jak producent map w zestawie na wschód daje inną mapę Polski, Niemiec itd. i inną na zachód, troszkę pomyślunku i rozumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto wam takich pierdół naopowiadał, już widzę jak producent map w zestawie na wschód daje inną mapę Polski, Niemiec itd. i inną na zachód, troszkę pomyślunku i rozumu.

 

nie chce mi sie Tobie tego tlumaczyc, bo szkoda mojego czasu na to i tak najprawdopodobniej nie zrozumiesz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i wschód i zachód, więc dyskusja zbędna. I zawsze mam mapę oryginalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się odpalić paska :-)

90703948c719b98835f5d529512b70e4.jpg

 

Soft wygląda na wgrany. Największe zmiany to na ekranie między zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozno. Z nerwów jak juz miałem w rece nowy sprawny, to walnalem nim o glebe.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Racja. Ja po próbie instalacji z sd musiałem soft od nowa wgrywać. Nie radze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zawsze mam mapę oryginalną.

 

Oryginalną z ASO, bogacz :hyhy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas opcja zeby na naszych Rns510 wrzucic MirrorLink tak jak jest to w nowych navi (Discovery Pro) w B8?

 

Wysłane z Note5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginalną z ASO, bogacz :hyhy.

 

Tak z ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się odpalić paska :-)

90703948c719b98835f5d529512b70e4.jpg

 

Soft wygląda na wgrany. Największe zmiany to na ekranie między zegarami.

 

Jakie zmiany są między zegarami. Ja mam najnowsza mapę ale Sofii nie wygrywałem nowszego wiec ciekaw jestem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności