Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w okolicach Koszalina czy jest ktoś by pomóc z rns 510C nie mogę coś zaktualizować softa i chciałbym też zrobić aktualizację map może ktoś ma to już zrobione i nagrane i chętnie pomoże?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil1993 - szczegoly instalacji softu masz na pm, mozesz zainstalowac najnowsze mapy jakies sa

@Michus - dostepne sa najnowsze, targaj z neta,wyapalaj na plyte, instaluj na dysk i bedzie git

@piła - masz info na pm, gdybys mial jakies pytania jeszcze to wal smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś ze Szczecina lub okolic kto chciałby podjąć się wgrania u mnie najnowszego softu oraz najnowszej mapy ?:) jeżeli nie będę zmuszony zrobic to sam a jakoś nie jestem przekonany do moich umiejętności:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil1993 - zrob tak jak CI napisalem na pm, tam nie ma filozofii, zainstalujesz ten soft bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam w tej chwili mały problem. Radio nie pokazuje połączenia z satelitami , ale pokazuje kordy gsm :(

 

https://drive.google.com/file/d/11W9SJ1kxyl1yPfTO5UxV0wCRIGO9yL-jIQ/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/1Sy6IHk7-dv8axoxj2aiojNaUzNJFuubebg/view?usp=sharing

 

 

Posiadam radio:

1T0035680L

HW-H04

SW-5238

mapy 8350

 

Czy można jakiś nowszy soft wgrać do tego modelu?

dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft nie pomoże zrób twardy reset przydałby się też skan vcds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zrobiłem nie tak . Sciągnałem mapy z chomikuj a dokladnie V13 west Europe 8348 . Po sciągnięciu jest około 44 spakowanych folderów. Odpakowałem jeden folder klikając na niego prawym i wybrałem " wypakuj tutaj", wypakowało sie elegancko , właczyłem program Imgburn i znazło ten odpakowany folder jako plik ISO, ponad 5 Gb , no to wrzuciłem to na płyte Verbatim DVD + R DL , nagrało sie oraz zweryfikowało. Poszedłem do auta, właczyłem radio i poczekalem az radio w 100% sie uruchomi, wsadziłem płytke i zapytalo czy skopiowac na dysk no to oczywiscie wybrałem" skopiuj" no i zaczeło mielic, pasek doszedł do 3/4 dlugosci i cofnał sie do początkowej pozycji czyli zaczeło znowu ładowac i tak 3-4 razy, siedziałem w aucie ponad 2h i stwierdziłem ze to bez sensu i wysunałem płytke . Teraz sprawa wyglada tak ze po włozeniu płyty widzi normalnie tą mape i po sprawdzeniu w ukrytym menu serwisowym jest ta mapa, lecz po wysunięciu płyty wyskakuje komunikat " prosze wlozyc płyte z nawigacja DVD' czy jakos tak i nie moge nic zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa nie została skopiowana na dysk twardy

możliwe powody:

1. Źle nagrana płyta

2. Brudny laser

 

Osobiście obstawiam opcję 2.

Kilka płyt zmarnowalem na różnych nagrywarka i klops. Wyczyscilem lasek IPA i wacikiem. Pierwsza płyta z brzegu i mapa nagrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odkręceniem obudowy.Mianowicie nie jest na zatrzask tylko przykręcona-jakie to śrubki?

Torx 10 i 15 nie pasuje- innych nie posiadam,może ktoś też to miał

IMG_20161003_144313.jpg

Jak widać nawet trochę jedną uszkodziłem

IMG_20161003_144341.jpg

Edytowane przez dark69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się dobrać to tego laseru ? Tzn jak go wyciągnąć na zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poszukać w sieci.....

tu macie np. przykładowo jak rozebrać Rns 510 łącznie z wielkościami wkrętaków....

http://www.vwwatercooled.com.au/forums/f78/rns-510-hdd-replacement-ssd-swap-diy-60984.html

 

napęd w środku to żaden wymysł tylko normalny jak w lapku, w sieci mnóstwo instrukcji jak wyczyśćic soczewkę jak napęd na wierzchu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co zrobiłem nie tak .

czyli wgrales najpierw dobry soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli wgrales najpierw dobry soft?

 

Tak . 4120a pod moją nawigacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie brudny laser. Nie zaczyna czytać drugiej warstwy płyty, która zaczyna się właśnie w okolicach 3/4 paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam nacisnąć

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zainstalowany ten soft ode mnie czy jakis inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy próbie instalacji mam taki komunikat 43076209792d99e944039a0491cbe928.jpg

Z tego co pamietam, wyjmij kluczyk ze stacyjki i wlacz radio bez kluczyka. Wtedy sprobuj.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto przeszła teraz wisi na następnym komunikacie i **** nic nie idzie :-/ no to se wgrałem

 

Po resecie przez odcięcie od zasilania idzie dalej mam 29%

 

 

 

Ufff sukces jest polski :-)

Edytowane przez konrad9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności