Skocz do zawartości
Charakterek

Poproszę o schematy

Rekomendowane odpowiedzi

A więc już doszedłem o co loto z tym airbag fehler i nie jestem szczęsliwy. Smutni Panowie przerabiający mój samochód wykazali się niezwykłą pomysłowością...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w dewastowaniu mojego samochodu. By nie być gołosłownym proszę oto zdjęcie kierownicy, którą kupiłem:

 

pass02ld1.th.jpg

 

Jak widać wszystko jest cacy, złączka 5 pinowa do airbagu i do sterowania. Czyli gra.

 

Natomiast panowie zaszalęli. Zamiast włączyć swoje urządzenia w dwa wolne piny zrobili taką przepiękną rzecz:

 

pass03bo2.th.jpg

 

I tu się objawia moja prośba. Chcę znaleźć rozpiskę instalacji do złączki żółtej, niebieskiej i ewentualnie czarnej na górze. Który kabel gdzie idzie. Bo mam tam tak nasrane, że tylko air bag idzie jak powinien, nic poza tym. Chcę wiedzieć do czego jest to niebieskie gniazdo. czy to jest zapas czy jakiś wymysł smutnych panów, ale wiązka wygląda na fabryczną, tylko może niczemu nie służyć. Mój elektryk obiecał mi zrobić autko na cacy! Aha. Jeszcze jedna fajna rzecz. Poprzedni właściciel twierdził, że nie zaglądał pod kierownicę, bo nie miał takiej potrzeby. Wszystkie plastiki mam z 2002, tylko dwie rzeczy, które mi padły były: Taśma ESP z 1999 i przełącznik wycieraczek z 1998. Poza tym wszystko jest 2002, podobnie jak cały samochód. A ten 1998 pojawił się po wizycie w Warszawie. Wkurwia mnie to, jak dany w dobrej wierze samochód zaczyna służyć jako dawca!!!

 

No i obiecane zdjęcie. Bardzo prosze o pomoc. Najlepiej schematy!

 

pass01pu1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze czekaj bo muszę to znaleźć najpierw który to schemat :kwasny:

 

Podzieliłem to na 3 paczki - bo pewnie jednak przyda ci się to i to bardzo

w razie czego to ja mam to samo więc się nie sugeruj modelem ważne że 3BG

 

email-for-you.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie 2 paczka tu masz coś Extra wypasik

3 powali cię na całą noc :padam:

 

Domyślam się że wszystkie sygnały lecą do centralnej puszki kompa poduszek (jest on pod radiem. tam idzie gruba wtyczka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sęk, że poduchy mam ok, tylko cała reszta jest zwalona na maxa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie nie położysz się dziś - masz 4 :ok:

Wiem że napewno z tego skorzystasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że ktoś to już robił i powie mi od razu do czego służy ta niebieska wtyczka i jakie sygnały i gdzie są w tej żółtej. Tak by było najprościej. Zaczynając pin 1 - air bag, pin 2 - air bag. Pin 3??? i tak do pin 5

 

i niebieska to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności