Skocz do zawartości
Salin92

Hertz dsk 165

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

ostatnio postanowiłem zainwestować trochę kasy w mojego paska i kopiłem hertz dsk 165 dobrze i fajnie graja ale brakuje mi basów, przy dużych basach trzeszcza (głośniki są nowe) w sklepie mówili mi żebym dołożył wzmacniacz do nich i tu właśnie mam pytanie jaki wzmacniacz by był dobry a zarazem nie drogi pod te głośniki. Facet mówił tez ze mam może dyzo głośników podłączonych pod jeden kanał, faktycznie mam jeszcze tweetery standardowe ale wadpie czy one by tak duzo mocy ciagneły.

 

w poprzednie głośniki które były w moim passku b4 to infinity ref 5002i i nie wiem co z nimi zrobić , myślałem wstawić na tył ale nie wiem czy wycinać dziury w drzwiach tylnych.

 

Co proponujecie, czekam na pomysły :)

Jaki wzmacniacz do hertz dsk 165 i co zrobić z głośnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol3

 

Facet mówił tez ze mam może dyzo głośników podłączonych pod jeden kanał, faktycznie mam jeszcze tweetery standardowe ale wadpie czy one by tak duzo mocy ciagneły.

 

Facetowi temu co ci tak powiedział to najlepiej daj w pysk :bezzebow

 

Co do basów, to brakuje i będzie brakowało a sam wzmak tego nie załatwi. Po pierwsze zacznij od wygłuszania drzwi dobrymi matami, po drugie zaopatrz się w dobre kable, dalej wzmak i wybij sobie z głowy głośniki na tył. Poza tym rewelacji z basami nie będzie - polecam podobne tematy bo ciągle piszę to samo. Tam się dowiesz czym się różni zestaw odseparowany od oryginalnego... dlaczego po wymianie głośników z oryginalnych na odseparowane brakuje basów, itd. Jak zapoznasz się z lekturą to napisz ile kasy możesz przeznaczyć na inwestycje, jakiej muzyki słuchasz i czy planujesz kiedyś rozbudowę CA. To tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zacznij od wygłuszania drzwi dobrymi matami, po drugie zaopatrz się w dobre kable

Potwierdzam.

W Twoim modelu, przy takiej konstrukcji drzwi, bez wytłumienia drzwi możesz nie zaczynać rozbudowy systemu.

Możesz wkładać nawet DLS'a, czy Focal'a i to też nie da Ci satysfakcji z dobrego kickbasu.

Wzmacniacz zostaw na koniec, a kasę, którą miałbyś na niego przeznaczyć, lepiej zainwestuj w przygotowanie drzwi pod głośniki 165mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki siedzą w temacie i dobrze ci radzą lepiej skorzystac z rad niż kilka razy kasę wydawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności