Skocz do zawartości
hsv!

Ukryte wentyle - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zastosowaniem w felgach ukrytych wentyli. Bardzo chętnie poznam wasze opinie o nich, może ktoś miał z nimi styczność , może ktoś ich używa i może się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpytaj lucas g60 - on ma takie w swoich bbs'ach - nie sa tanie no i w przypadku zgubienia przeduzki bedzie problem, bo nie wszystkie sa uniwersalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na ukrytych już cały sezon i wszystko ok, dużo lepiej wyglądają jak standardowe, płaciłem 20 zł także nie są to jakieś wielkie pieniądze, a w przypadku zgubienia przedłużki wentyl odkręcimy ampulem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie, i nie mogę złego słowa powiedzieć ;)

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie takie na szerokiej stali i tak : znajdź znającego temat wulkanizatora inaczej jeden komplet to będzie za mało, przedłużkę noś w portfelu. Chyba tyle z moich przygód z wentylami invisible. I chyba najważniejsze nie spodziewaj się kupić porządnych wentyli za mniej jak 80 zł/komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba najważniejsze nie spodziewaj się kupić porządnych wentyli za mniej jak 80 zł/komplet.
niby dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikos chyba najbardziej popularne i najbardziej sprawdzone wentylki firmy ALCAR raptem kosztują 20-30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie u siebie w poprzednim aucie - fajna sprawa, w zestawie były 2 wentyle. Przejeździłem cały sezon i nie było z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto w nie zainwestować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam u siebei i jakies tanie i jest OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również używam takich wentyli. Nie miałem żadnych problemów a przedłużkę wożę cały czas w podłokietniku, więc nigdy go nie zapomniałem. Super sprawa. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam u siebie i mogę polecić,wszystko niby z nimi :dobrze chociaż jeden przepuszcza,ale to chyba wina wulkanizatora bo źle dokręcił ;) próbowałem dokręcić i tak dokręciłem,że troszkę się wykruszył,ale już zakupiony drugi komplet i będzie wymiana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności