Skocz do zawartości
Slyzgy

Navigacja MFD Satelity 32 odbiera 0 Opis +Foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem na forum aczkolwiek bez odpowiedzi.

 

Posiadam MFD wer.D radio wyciągałem w ostatnim czasie dość często co za tym idzie teraz navi mi wiedziała...

 

Mam tam z 3 kabelki które są nie podłączone

[ATTACH=CONFIG]66629[/ATTACH]

 

Które wejście to jest na GPS czy to w prawym górnym rogu pod tym plastikiem?

 

I po 2 czytałem ze GALA ma być podłączona w 2 miejscach ale czy te 2 miejsca mają być tylko zmostkowane czyli połączone czy od nich ma jeszcze kabel gdzieś iść??

4406688800_1316107442.jpg

Nie wiem co i jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wejście na GPS jest dokładnie tak jak piszesz, pod tym czarnym plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchylasz ten "czarny plastik" w/g foty, w prawo i tam podłączasz antenę, to "czarne .." to zabezpieczenie.

Galę podłączasz w/g schematu, sam go załączyłeś.

Masz autko z 2001, więc spoko.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antenę podłącza się tak jak napisałeś w prawym górnym rogu pod plastikiem. Jeżeli chodzi o podłączenie to mostkujesz:

 

Sygnał gala bierzesz z czarnej kostki Pin 1 i prowadzisz do tej niebiesko czarnej na Pin 5

 

Sygnał KL. 15 bierzesz również z czarnej kostki radia Pin 4 i ciągniesz do niebiesko czarnej kostki na Pin 4

 

Te dwa sygnały pozwolą Ci na prawidłową prace nawigacji. Można jeszcze pociągnąć sygnał biegu wstecznego ale nie jest on konieczny.

 

Jak już podłączysz antenę GPS to żeby znalazło Ci satelity musisz być na otwartym terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności