Skocz do zawartości
MrZi

Zmiana loga startowego RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem, działa elegancko. Fajna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chce, mozna pobrac gotowe pliki z ( dzial Nawigacje samochodowe/RNS 510 ):

miki_v6.gif

Edytowane przez MrZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrZi jakie hasło do folderu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haslo do folderu : navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje czy da się w jakikolwiek sposób ustawić żeby zawsze pokazywała się jako pierwsza mapa? a nie radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wystarczy zapisać na dysku cd ten plik iso, potem do nawigacji i już mamy logo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to wystarczy zapisać na dysku cd ten plik iso, potem do nawigacji i już mamy logo ?

Tak wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu tez jest kilka do pobrania gotowych ISO http://www.vwwatercooled.org.au/forums/f78/rns-510-custom-boot-screens-67987.html

 

Niestety u mnie nie poszło. Wyskakuje błąd.

U mnie też nie poszło. Także wyświetlanie DVD po nacisnieciu # i tone nie działa. A u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. W tych nowych jest juz to niemożliwe i chyba nawet dobrze.

BTW od wczoraj mam PL menu. Wszystko działa wysmienicie, navi przechodzi po 12 minutach w stan uśpienia.

Edytowane przez MarkII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i u mnie po wielu zabiegach też nie poszło :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może opowiedz wszystkim co i jak robiłeś pokolei że działa , z których linków kożystałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z osobą, która się na tym zna. Stwierdziła, że mam się cieszyć, że nie poszło i skończyło się to tylko błędem, bo mogłem uwalić RNSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, mi koles powiedziałto samo. A zrobiłem w Columbusie na VW i dziala az milo. Teraz columbus czeka na wymiane LED-ów w przednim panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może opowiedz wszystkim co i jak robiłeś pokolei że działa , z których linków kożystałeś ?

 

Kożystałem z linka z pierwszego postu. Używałem własnych zdjęć. Za pomocą Nero Burning Rom nagrywałem obraz dysku. Następnie w RNS 510 wciskałem jednocześnie SETUP + głośniczek + przycisk "i", gdy pokaże się obecne logo startowe i napisy u góry i dołu wyświetlacza wkładam płytę do napędu. Po chwili pokazują się jakieś napisy i wyświetla się ekran z pytaniem, wciskam OK i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet film na Youtube jak to się robi po kolei.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariofester
Ta, mi koles powiedziałto samo. A zrobiłem w Columbusie na VW i dziala az milo. Teraz columbus czeka na wymiane LED-ów w przednim panelu.

 

Witaj Kolego ;)

Chciałbym zrobić to samo czyli przerobić Columbusa pod kolorystykę passata. Pierwszy problem napotkałem przy zmianie softu mimo że niby wgrałem najnowszy pod passata wersja 3980 to dalej wyświetlana grafika jest Skody włacznie z logo startowym. Właściwie już już sam loader miał logo skody. Napisz please jak to zrobiłeś. A w dalszym ciągu czeka mnie wymiana LED'ów na czerwone - ile i ch jest i jakie to ledy? pewnie miniaturki i jest problem z podmianką??

Pozdrawiam

Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AutoPort
Nie działa. W tych nowych jest juz to niemożliwe i chyba nawet dobrze.

 

witam wszystkich serdecznie

 

czy macie może wiedzę w których nowszych wersjach rns 510 nie działa owa zmiana loga ???

chodzi o konkretne wersje nawigacji np C lub F czy o rodzaje fabrycznych firmware np 2760 lub 3810 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności