Skocz do zawartości
hightower

wymiana zwykłych lamp na bixenony

Rekomendowane odpowiedzi

grzebałem po forum, poległem.

ile może +- kosztować wymiana w b6 powiedzmy na zwykłe (bi)xenony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chesz tak jak fabryka dała czyli z systemem poziomowania, spryskiwaczami oryginalnymi lampami z działającym doświetlaniem to myślę ze w 3-4tys się zamkniesz;) jeśli sam to zrobisz.. bo jak jakiś majster to myślę, że to roboty na 2-3dni jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o damn, nie muszę mieć jak fabryka dała, chodzi mi żeby świeciło na biało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dziękuję bardzo za cenny materialec, właśnie celowałem pod 2k i chyba się nie zdecyduje jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki...

 

Wszyscy chcą te xenony,broniłem się przed nimi jak cholera,bo wiedziałem jakie są koszty w razie ich awarii.I po namowie że oświetlenie jest extra i wogóle,zakupiłem auto z takim właśnie oświetleniem.skrętne z doświetlaniem zakrętów.Teraz żałuję...

-Najpierw kupiłem 2 żarniki bo padały,zaznaczam że zamienniki,bo cena za oryginał to z kosmosu

-miesiąc po padła mi lewa przetwornica,zakupiłem używaną z demontażu za 220 zł,po 3 tygodniach padła mi ponownie z tej samej strony.Nie uśmiecha mi się kupować następnej bo wyjdzie na to że jedna lampa będzie mnie kosztować 550-600 zł.

 

A teraz jestem zdeterminowany aby wymienić je na normalne H7.Kolega w Audi A6 ma zwykłe lampy i świecą lepiej niż moje rewelacyjne światła :).Znalazłem na allegro h7 ale nie oryginał tylko zamienniki w cenie ok 600 zł za 2 szt

 

Mam pytanie do szanownych forumowiczów ...

Czy trzeba coś zmieniać w podłączeniu ? Czy gdyby się nadawały jakość ich świecenia nie odbiega od orginałów h7 ? i czy nie parują reflektory,bo słyszałem że tak się zdarza.

Za pomoc byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega w Audi A6 ma zwykłe lampy i świecą lepiej niż moje rewelacyjne światła

 

Litości.....Ja na swoje bixenony skrętne plus doświetlanie zakrętów zlego słowa nie powiem. Jak to można porównac do zwykłych H7. Poczytaj o lumenach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post nie wiązany z tematem (za chwilę zostanie usunięty)

 

Ale odpowiem

w pierwszej kolejności proponuję przejechać się passatem ze zwykłymi lampami H7 i zobaczyć jaka różnica jest, bo jest znaczna, na ich niekorzyść

w podłączeniu oczywiście trzeba dużo zmienić, poprzepinać kable w bordnetzie i pokodować odpowiednio

jakość lamp zamienników jest ciut gorsza jak oryginał, ale nowy zamiennik to można powiedzieć jest dobry jak używka oryginał

raczej nie parują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam znam powód dlaczego pada przetwornica zaoszczędziłeś bo kupiłes żarniki made in china i tak właśnie się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i china,firma ze Szczecina,kupione w sklepie motoryzacyjnym,mówili że jeszcze nie mieli zwrotów. Oba mam wymienione i jedna pada a druga nie.

 

Szcerze mówiąc to lampy nie świecą tak jakbym sobie życzył,może dlatego że odłyśniki są do wymiany,widoczność max 100 metrów,dlatego to też jest powód do wymiany lamp.Koszt nowych to też trochę drogi interes.

 

Proszę o nie usuwanie posta,bo nie wiem gdzie mój problem umieścić na forum.

Z góry dziękuję

Edytowane przez jajo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności