Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

sciemniacz swiatla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian_s1

wie moze ktos gdzie znajdje sie sciemniacz swiatla w b4 i jak to wyglada lub chociaz kolory kabelkow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystius

niestety w B4 niema seryjnego ani opcjonalnego sciemniacza z efektem kinowym jest jedy nie lampka kora po otwarciu i zamknieciu drzwi zasnie po ok 10 sec ale ja mam osobiscie wmontowany sciemniacz z efektem kinowym ktory shemat zakupilem na allegro i sam reszte zrobilem a teraz smiga rewelacyjnie i po zamknieciu drzwi lampka nie gasnie nagle tylko powoli sciemnia sie jak swiatlo w kinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zamieściłem tu:

http://vw-passat.pl/viewtopic.php?t=1122

schemat elektryczny auta w PDF/ZIP

Na stronie 21/42 znajdziesz ów opóźniacz INTERIOR LIGHT.

Niestety chyba dwa kolory nie zgadzają się, ale łatwo mozna to sprawdzić miernikiem.

Znajdziesz go po wydłubaniu oświetlenia nad lusterkiem wstecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha

Witam!

Ja zakupilem taki ściemniacz na allegro ale albo nie umiałem go podłączyć(chociaż wątpie bo instalacja jest dziecinnie prosta) albo coś poprostu było nie tak. Dlatego mam pytanko do kolegi Krystiusa czy ma może jakiś link do tego schematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystius

Grucha wyslalem ci na poczte ten schemat ale jest taka sprawa ze musisz sam go poskaldac nie jest to trudne ale troszke precyzji sie przyda a po skonczeniu i zamontowaniu to poprostu juz tylko bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności