Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z uwagi na prządki w tematach zakładam dział poświęcony pytaniu o polecany warsztat lub zakład w WLKP oraz sklepy motoryzacyjne.

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam,że w tym temacie pytamy o wszystko-od uszczelki,przez szyby,hamownie,wentylki i inne pierdoły

 

Proszę się tego trzymać i nie zakładać nowych tematów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy!

 

Szukam sprawdzonego przez Was auto-szklarza do wstawienia nowej szyby przedniej.

Możecie osobiście polecić jakiś zakład? Jak z cenami?

Będę wdzięczny za wszelkie namiary, sam również popytam i podzielę się informacją.

 

P.S. Czy w B5 jest możliwość wstawienia przedniej szyby grzanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzonego przez Was auto-szklarza do wstawienia nowej szyby

w firmowych autach robimy wszysto w Gnieźnie na ul. Fabrycznej, w swoim nie mialem jeszcze okazji/nieszczęścia wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam sprawdzonego przez Was auto-szklarza do wstawienia nowej szyby przedniej.

 

JURPOL

Dwa lata temu korzystałem z ich usług, wymieniali mi przednią szybę w Golfie, jakaś dziewucha wpadła mi na szybę na pasach :( a wcześniej w służbowym tez u nich robiłem przednią szybę w COMBO. Mam ich praktycznie za płotem i wiem jak się starają, i nie są za drodzy, a przy okazji nie robią tego cały dzień. Poniżej masz linka

http://www.jurpol.pl/kontakt/ ja robiłem na Górczynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Glass Koberski Komorniki ul.Żabikowska 71. Firmę prowadzi mój brat.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Komornikach też robiłem i również polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam sprawdzonego warsztatu który naprawia alternatory w Poznaniu lub okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.pl/maps?q=ul.+Grunwaldzka+286a++Pozna%C5%84&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.38555,16.843066&spn=0.001781,0.005284&sll=52.025459,19.204102&sspn=7.358108,21.643066&vpsrc=6&hnear=Grunwaldzka+286A,+Pozna%C5%84,+Wielkopolskie&t=m&z=18

 

Jakubowski Jacek

 

Elektronika Pojazdowa

 

ul. Grunwaldzka 286 a, Poznań

tel. 61 868 50 78, fax 61 868 50 78

 

robiłem u gościa rozrusznik-z polecenia,szybko,bez ściemy i w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zajmuję się poszerzaniem felg, chciałbym poszerzyć stalówki. Poznań i okolice . z góry dzięki za namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam mechanika który ustawi mi kąt wtrysków okolice dąbrówki skorzewa przezmierowa coś ktoś wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znam jednego,dobry nawet ,ale straszna ku#$@!!a,drogi i brat mojego byłego szwagra :lol

 

Tak serio to jak masz nerwy dyskutować i wybulić dobrze to Skórzewo ul.Kolejowa 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam.

 

Ja mam dobrego mechanika. Niedaleko Mogilna (kujawsko - pomorskie) i Trzemeszna (Wlkp).

Jest to osoba prywatna nie prowadząca jednak dzialalności gosp., ale powiem szczerze tylko do niego oddaje samochód bo na innych mechanikach sie nie raz przejechałem.

W razie czego proszę o wiadomość priv lub na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znam jednego,dobry nawet ,ale straszna ku#$@!!a,drogi i brat mojego byłego szwagra :lol

 

Tak serio to jak masz nerwy dyskutować i wybulić dobrze to Skórzewo ul.Kolejowa 50.

 

heh dzięki za info ale o nim słyszałemi nie słyszalem też dobrej opinii więc szukam dalej :)

 

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

 

a wiecie może coś na temat mechanika saturn z przezmierowa?

 

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

 

Witam witam.

 

Ja mam dobrego mechanika. Niedaleko Mogilna (kujawsko - pomorskie) i Trzemeszna (Wlkp).

Jest to osoba prywatna nie prowadząca jednak dzialalności gosp., ale powiem szczerze tylko do niego oddaje samochód bo na innych mechanikach sie nie raz przejechałem.

W razie czego proszę o wiadomość priv lub na gg :)

 

dzięki ale trochu daleko..może wykombinuje kogoś blżej..ja ma tez zaufanego mechanika i on robi mi wszystko w aucie tylko nie używa kompa...a do ustawienia tych wytrysków owlałbym kogoś z kompem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogoś kto zajmuję się poszerzaniem felg, chciałbym poszerzyć stalówki. Poznań i okolice . z góry dzięki za namiary

 

Swego czasu w maluchu poszerzałem zawsze stalówki w Luboniu.

Wiem jak tam dojechać, ale adresu nie znam.

Blisko prekursora prostowania felg, blisko kościoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze szukam dobrego tapicera z Poznania ;)

 

Tomek Chojnacki 661-171-246 ul. Fabianowo 57 Poznań, powołaj się na mnie to mój dobry kolega ;)

Tomek robił mi całego Golfa w skórze czarno-czerwonej, do swego czasu wykonywał auta dla AG TUNINGU, ponadto jeśli się orientujesz to jakiś czas temu wyszło 140 policyjnych odnowionych ALFA ROMEO 159 w których on robił wszystkie tapicerki.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh dzięki za info ale o nim słyszałemi nie słyszalem też dobrej opinii więc szukam dalej :)

 

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

 

a wiecie może coś na temat mechanika saturn z przezmierowa?

 

Tak, nie polecam. Zawsze im się przeciągają terminy, nie najtańsi i jednego Audi to nie umieli przez długie miesiące naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pikopiko, to ulica podgórna ;p znalazłem , ale drogi jest ;/ 170zł od sztuki

Dzięki wasiel, a nie wiesz może ile skasuje za obszycie foteli i boczków drzwi na nowo? Tak około ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pikopiko, to ulica podgórna ;p znalazłem , ale drogi jest ;/ 170zł od sztuki

Dzięki wasiel, a nie wiesz może ile skasuje za obszycie foteli i boczków drzwi na nowo? Tak około ;p

 

Tego nie wiedzą najstarsi indianie :P on musi widziec autko wtedy coś powie, wycena nic nie kosztuje a czasem coś doradzi więc warto podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności