Skocz do zawartości
mlodyzx6r

Pocenie się silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Tak jak w temacie, silnik poci się jakby spod pokrywy zaworów nie, zrobię później dokładne zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale auto ma dopiero 30 tys przebiegu. Oczywisćie chodzi o 2.0TDI CR tak jak w opisie, czy u Was jest podobnie ???

Edytowane przez mlodyzx6r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ja mam 173000 i silnik jak z półki sklepowej

chyba masz jeszcze gwarancje to zawalaj do aso bo bedzie coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę ci nic mówić ale ja miałem passka z 2006 (teraz mam 08r) i w tamtym do wymiany była głowica uszczelka pod głowicą chłodnica ogólnie cały układ objawiało się to ubytkiem płynu chłodzącego i zawilgoceniem pod zaworami! nie robiłem z tym bo koszt całej operacji wyniósł by w ASO 15tyś zł!! Czyli możesz mieć wadliwy silnik jak ja! Poco miałem wydawać taką kasę na naprawę sprzedałem mmojego trendline i mam highline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcę ci nic mówić ale ja miałem passka z 2006 (teraz mam 08r) i w tamtym do wymiany była głowica uszczelka pod głowicą chłodnica ogólnie cały układ objawiało się to ubytkiem płynu chłodzącego i zawilgoceniem pod zaworami! nie robiłem z tym bo koszt całej operacji wyniósł by w ASO 15tyś zł!! Czyli możesz mieć wadliwy silnik jak ja! Poco miałem wydawać taką kasę na naprawę sprzedałem mmojego trendline i mam highline.

 

I po co straszysz chlopa tymi *******ami. Silniki z 2005 i 2006 roku mialy problemy z pekajacymi glowicami - i akurat tobie sie taki trafil.

Ponoc nowsze silniki na CR juz nie maja takich problemow.

 

A autor postu ma wciaz gwarancje i niech jedzie do ASO zeby sie tym problemem zajeli, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko stoi na serwisie. Panowie zapewnili mnie, że nic nie ma prawa się pocić. Sprawdzą i w poniedziałek i jak tylko będę miał diagnozę odrazu się z Wami podzielę tym, czego się na ten temat dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności