Skocz do zawartości
gino9

Problem z VCDS 11.20

Rekomendowane odpowiedzi

witam,Mam softa 11.20 i po instalacji na windowsa 7 wychodzi blad 740 code.

Przy tescie nie widzi usb i nie widzi softa.Co jest nie tak??Przy W7 trzeba cos zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a stery wgrałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn???masz na Mysli x64??czy co??mozna poprosic o dokladnie co trzeba zrobic aby dzialalo na W7.,,,,w sumie na viscie tez nie poszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do każdego kabelka dostajesz sterowniki które musisz wgrać przed lub w czasie instalacji programu (w twoim przypadku VCDS-a), czy zainstalowałeś te sterowniki czy win 7 pobrał sam sobie z sieci ? i jak wygląda sprawa portów w menedżerze urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak przy tym klonie, ale zaraz po instalacji vcds-a, automatycznie program chce instalować sterowniki do kabla, musisz mu na to pozwolić.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak przy tym klonie, ale zaraz po instalacji vcds-a, automatycznie program chce instalować sterowniki do kabla, musisz mu na to pozwolić.

pozdr

klon ma tak samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik??software posiadam na cd dostalem razem z kablem.Po instalacji wywala blad 740 code.Potem jak robie test portow to nie dziala,software nie znaleziony.o sterownik nie pytal,Po podlaczeniu kabla instaluje sie automtycznie new hardware i potem mam ready to use.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klon ma tak samo

serio ? :)

no tu napisałeś troszkę inaczej ;) :

do każdego kabelka dostajesz sterowniki które musisz wgrać przed lub w czasie instalacji programu (w twoim przypadku VCDS-a), czy zainstalowałeś te sterowniki czy win 7 pobrał sam sobie z sieci ?

Sterowniki są wbudowane w program VCDS, nie ma ich oddzielnie, jak np: do kkl.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio ? :)

no tu napisałeś troszkę inaczej ;) :

 

Sterowniki są wbudowane w program VCDS, nie ma ich oddzielnie, jak np: do kkl.

pozdr

ale ostatnio jak kumplowi wgrywałem to win 7 sam tachał z netu stery do VCDS 10.6 :D dlatego tak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ;)

nie wiem jak przy W7, ja mam xp pro sp3 i przy ostatniej aktualizacji vcds 10.6.4 en, jak i vcds 10.6.3 pl, program sam poinformował mnie, że zainstaluje stery, wystarczyło tylko potwierdzić.

Pozdrawiam

ps.tak to jest z klonami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego, bo bardzo mi zależy na odpowiedzi.

A zatem, zakupiłem kabel od e-service, pobrałem soft, podłączyłem komp ''załapał'' zeskanował autko, wszystko pięknie, chciałem uruchomić opcję LH, CH, ale chciałem doczytać co i jak, odłączyłem kompa od auta poszedłem do domu, za godzinę idę podłączam kompa do auta i kuku- informacja CAN not ready ?? !! - próbowałem odinstalować sterowniki, dać nowe, instalowałem kilka VCDS-ów i nic dalej to samo - proszę może jakiś pomysł dla laika. Koniurzę sie z tym już czły dzień proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w złym. To się nadaje do działu diagnostyki.

Masz VAG002 czy VAG004?

Po teście K1-OK K2-OK tylko CAN-Not ready?

Neta przypadkowo nie widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że w złym. To się nadaje do działu diagnostyki.

Masz VAG002 czy VAG004?

Po teście K1-OK K2-OK tylko CAN-Not ready?

Neta przypadkowo nie widział?

 

Nie widział neta, bo wyłączyłem jeszcze przed instalką kabla wi-fi. VAG002 chodził pięknie na początku.

 

Jeśli mogę prosić moderatora niech przeniesie do właściwego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wersje VCDS instalowałeś i próbowałeś używać? Program masz zainstalowany na komputerze? Nie odpaliłeś go przypadkiem przy włączonym internecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pobawić ustawieniami transmisji ,zaraz poszukam link

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/13583-Problem-z-komunikacja-HEX-CAN-USB?p=1566219&viewfull=1#post1566219

Poczytaj posty od 255-257

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie wersje VCDS instalowałeś i próbowałeś używać? Program masz zainstalowany na komputerze? Nie odpaliłeś go przypadkiem przy włączonym internecie?

 

Nie komp nie widział internetu, bo wi-fi odłączyłem jeszcze przed instalacją sterowników i softu. A soft to VCDS-Beta 11.2.0 soft odosałem z linku od sprzedawcy czyli od e-service.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie komp nie widział internetu, bo wi-fi odłączyłem jeszcze przed instalacją sterowników i softu. A soft to VCDS-Beta 11.2.0 soft odosałem z linku od sprzedawcy czyli od e-service.

 

Klony tak mają, że wysypują nie raz same z siebie.

Wina mało stabilnego firmware.:/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klony tak mają, że wysypują nie raz same z siebie.

Wina mało stabilnego firmware.:/:

 

Ale jak wchodze w ''About'' to jest zarejestrowany na zielono czyli kabel ok, tylko mi sie wydaje, że coś z softem. Poczytałem tamte posty co mi podesłałeś wcześniej, możę jak pozmieniam te wartości co tamten kolega pisał to pójdzie, sytuacja wygląda bliźniaczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kabel jest widziany jako Ross Tech i licencja jest na zielono to nie powinien być wysypany.

Do tego kabla możesz pobrać sobie wersję 11.6.0 http://www.sendspace.com/file/c96xg1 jedna z wyższych i stabilnych wersji do tego kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wchodze w ''About'' to jest zarejestrowany na zielono czyli kabel ok,

Już napisałem.

Firmware w atmedze mało stabilne.

Spróbuj z ustawieniami,jak nie pomoże pisz do e-service.

Reflash ATmegi jakimś stabilnym firmware i będzie jak nowy.:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności