Skocz do zawartości
WLK

Wypadł wkład(tzw odbłyśnik) w prawej lampie PASSAT 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy.

 

Tak jak w temacie nie moge poradzic sobie z tym problemem... Podczas montowania zarowki wklad zeskoczyl z zaczepow i kaplica... Wymontowalem lampe i nie wiem jak to teraz wlozyc... moze ktos krok po kroku opisze co i jak dalej robic?

 

Dzieki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem tak, jak w B5, że klosz trzyma się za pomocą okrągłych wypustów, które wsuwa się w trzpień obudowy lampy? Zdejmujesz gumy z tyłu reflektora i normalnie palcami powinieneś to wcisnąć z powrotem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale skończy się chyba na odzieleniu "szkła" lampy od jej reszty,wtedy będziesz mógł zamontować wkład w miejsca do tego przeznaczone.

Przy innej okazji(nie miejsce ,żeby ją opisywać),ja również miałem ten problem.Niestety mimo wielu prób zamontowania wyżej wspomnianego elementu,nie udało się tego zrobić.Skończyło sie na zdemontowaniu(odklejeniu) "szkła",potem zadanie było już prostrze.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Koledzy.

 

Tak jak w temacie nie moge poradzic sobie z tym problemem... Podczas montowania zarowki wklad zeskoczyl z zaczepow i kaplica... Wymontowalem lampe i nie wiem jak to teraz wlozyc... moze ktos krok po kroku opisze co i jak dalej robic?

 

Dzieki za pomoc...

witaj w klubie...

 

...w sobotę zmieniałem spaloną żarówkę w prawej przedniej i wtedy zauważyłem, że odbłyśnik lata w środku lampy, regulacja działa. Pasek stoi w garażu,bo nie ma mnie w domu, chce się zabrać za to jak wrócę i z chęcią bym się dowiedział jak to naprawić., albo czy czeka mnie wymiana reflektora?

 

.... :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwy_223, polecam przeczytać temat co dałem posta wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności