Skocz do zawartości
Luke

ZLOT GRUPY UK "Edition38" - 2,3,4 September 2011

Rekomendowane odpowiedzi

heja my z małym też już dotarliśmy do domu :) dzięki wszystkim za dobrą zabawę :) pozdrawiamy wszystkich i do następnego :)

 

p.s fotki zapodam pod wieczór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my juz tez w domku... bialek jeszcze nieczysty chemiczny ale jakos daje rade hahaha bylo fajnie i dzieki za przybycie i super imprezke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z tym dziadem routem66 nigdzie juz nie jade i zebym go wiecej nie widzial na naszej imprezie.

 

Albo ja jestem chory albo jest cos nie tak z tymi ludzmi....

 

a wogole to dostalismy smsa ze jestesmy WIESvagenowskie towarzystwo i to cale forum do kupy wziete i bydlo ktore sie nie umie zachowac.

 

Rout66 lajzo jedna zebys mi sie wiecej nie pokazywal na impreazch bo zaluje ze adam nie zrobil ci kuku

 

i jeszcze wiesniak targowal sie na bramce zeby wjechac za cztery dychy a nas od biedakow na koniec nawyzywal. Nosz chlopie teraz do mnie dochodzi co ty za dziad jestes i jak cie dorwe to bedziesz mial kuku za freeee

 

a ty laki.g60 nie ciagnij wiecej kobiet za wlosy bo pozniej tak to wyglada ;-)

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

 

heja my z małym też już dotarliśmy do domu dzięki wszystkim za dobrą zabawę pozdrawiamy wszystkich i do następnego

 

areczku, a towja wybranka spisala sie???? zarobila na felgi czy poszla w sina dal... :)

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej male pytanko ktos wiec co to za felgi na pomarańczowej audi? cudo

 

Felgi na pomarańczowym Audi to Rotiform SNA, jak do tej pory są tylko 2 sety tych felg - ten i kolejny w US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felgi na pomarańczowym Audi to Rotiform SNA, jak do tej pory są tylko 2 sety tych felg - ten i kolejny w US.

 

a ja mysle ze jest wiecej tyle ze podrobki

 

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

 

cztery buty,bo nie ma innej opcji.........chyba,ze masz wodoglowie i jezdisz francuzem

 

a to jest przyklad zeby nie bylo ze pierdziele glupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
areczku, a towja wybranka spisala sie???? zarobila na felgi czy poszla w sina dal...

 

ha jeszcze pracuje do 22:30 :) trzeba zbierać zarabiać na nowe Bentleje :) ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez w domu.... bylismy do samego konca ale nie udalo sie wygrac Audicy :)))

Z malymi problemami dotarlem do domu ale jest giteska. Jak cisnalem z beta po m25 to mi zlaczka dupla i na awaryjnych na serwisy wjezdzalem HEHEHE.

Wielkie dzieki wszystkim za udana imprezke, no i wieksze dzieki dla Routa za wysmarowanie mnie wyzwiskami choc nic nie zrobilem negatywnego pod jego adresem (przynajmniej nie pamietam).

Bialek i Kwiatek dzieki za weekendzik i do zobaczenia za 2 tygodnie.

Zdjecia jutro bo dzis nie mam juz sil.

pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze jest wiecej tyle ze podrobki

 

Chodziło mi o orginały ;) Przynajmniej tak twierdzą w StanceWorks

 

Widzę, że imprezka się udała i było na co popatrzeć :)

Edytowane przez Bart_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to szkoda że musiałem jechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja z tym dziadem routem66 nigdzie juz nie jade i zebym go wiecej nie widzial na naszej imprezie.

 

Albo ja jestem chory albo jest cos nie tak z tymi ludzmi....

 

a wogole to dostalismy smsa ze jestesmy WIESvagenowskie towarzystwo i to cale forum do kupy wziete i bydlo ktore sie nie umie zachowac.

 

Rout66 lajzo jedna zebys mi sie wiecej nie pokazywal na impreazch bo zaluje ze adam nie zrobil ci kuku

 

i jeszcze wiesniak targowal sie na bramce zeby wjechac za cztery dychy a nas od biedakow na koniec nawyzywal. Nosz chlopie teraz do mnie dochodzi co ty za dziad jestes i jak cie dorwe to bedziesz mial kuku za freeee

 

Zibi masz na myli tego kolesia od tego audi tak? Jezeli tak to zapewniam cie ze z nimi cos jest nie tak. Bylem tam raptem chwile u Was na Edition pierwszy raz kolesie widze na oczy a on do mnie z tekstem wyjezdza dlaczego wodki nie pije ,,co abstynent z domu z domu dziecka jestes ze wodki nie pijesz,, podejzewam ze jak bym byl po secie to wylapal by w lampe odemnie.

Nie ma co sobie zawracac glowy takimi ludzmi i omijac z daleka

 

 

p.s dzieki wszystkim milo bylo was poznac

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi masz na myli tego kolesia od tego audi tak? Jezeli tak to zapewniam cie ze z nimi cos jest nie tak. Bylem tam raptem chwile u Was na Edition pierwszy raz kolesie widze na oczy a on do mnie z tekstem wyjezdza dlaczego wodki nie pije ,,co abstynent z domu z domu dziecka jestes ze wodki nie pijesz,, podejzewam ze jak bym byl po secie to wylapal by w lampe odemnie.

Nie ma co sobie zawracac glowy takimi ludzmi i omijac z daleka

 

no u nas to on juz nie zagosci napewno na zadnej imprezie. I tak jak piszesz ze szkoda sobie glowe zawracac. A wodki napijemy sie nastepnym razem ;-)

 

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

 

p.s dzieki wszystkim milo bylo was poznac

 

mam nadzieje ze nie zraziles sie ze tak balowalismy hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wodki napijemy sie nastepnym razem

 

 

 

 

mam nadzieje ze nie zraziles sie ze tak balowalismy hehehehe

 

 

Nie no co ty dlaczego miałem się zrazić każdy bawi się tak jak lubi byle żeby było pozytywnie a z tego co miałem okazje zobaczy atmosfera panowała jak najbardziej na plus :dobrze. Obiecałem sobie że za rok to napewno będę przez cały weekend tylko coś do spania będę musiał zorganizować a że leniwa du..a jestem i nigdy pod namiotem nie spałem to może jakiś camping przyciągne hehe albo campera wypożycze.A co do wódki to zresetować się raz na jakiś czas trzeba i nastepnym razem to napewno się napijemy.

poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre foty laki,dzieki za pasioka i brzuchola hahaha,było dobrze,szkoda ze nie zostałem ale z drugiej strony dobrze ze pojechałem bo mogłoby byc nieciekawie :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no u nas to on juz nie zagosci napewno na zadnej imprezie.

 

to ten koleś,co rok temu kogoś zyebał za to,że mu na dachu kubek czy szklankę postawił ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ten koleś,co rok temu kogoś zyebał za to,że mu na dachu kubek czy szklankę postawił ?

Nikt inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności